Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

7.1.2012 18:20
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.56.125

Dobrý deň, nebude ať niekto na predaj násadové vajcia od holokrčiek? poprípade by som ich vymenil za iné násadové vajcia, ďakujem

Neregistrovaný uživatel

7.1.2012 20:57
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.96.45

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Dobrý deň, nebude ať niekto na predaj násadové vajcia od holokrčiek? poprípade by som ich vymenil za iné násadové vajcia, ďakujem

Áno, mám Holokrčky čierne veľké a budem predávať. Dám sem inzerát, keď to bude aktuálne.

Neregistrovaný uživatel

7.1.2012 21:25
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.56.125

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Áno, mám Holokrčky čierne veľké a budem predávať. Dám sem inzerát, keď to bude aktuálne.

aká je u nich znáška a farba škrupiny? na internete to nikde neviem nájsť, nebudete mať na predaj aj zopár násadových vajec?

Neregistrovaný uživatel

11.1.2012 23:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.96.45

Znáška 180 ks, farba škrupiny biela.

Neregistrovaný uživatel

12.1.2012 14:18
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.178.111

proč se jim říká Holokrčky - to jako mají holé krky? :-))

Neregistrovaný uživatel

12.1.2012 16:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.187.28

Proto,že je vyšlechtil pan Josef Holeček s Krčkovic.

Neregistrovaný uživatel

12.1.2012 17:59
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.96.45

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
proč se jim říká Holokrčky - to jako mají holé krky? :-))

Daj si na moderovanom fóre holokrčky a uvidíš.

Neregistrovaný uživatel

12.1.2012 18:00
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.92.166

V gyronu mají taky holokrčky. Jsou to pekne velke slepice a dobre snaseji. Tam je prodavaji ted pod novym nazvem k-avi. kdo nevite kde, mrknete na www.gyron.sk

Neregistrovaný uživatel

12.1.2012 18:07
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.96.45

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
V gyronu mají taky holokrčky. Jsou to pekne velke slepice a dobre snaseji. Tam je prodavaji ted pod novym nazvem k-avi. kdo nevite kde, mrknete na www.gyron.sk

To ale nie sú originál plemeno Holokrčky. Čistokrvné holokrčky majú mať holý krk (bez peria, od hlavy po trup, vrátane hrvoľa.

Neregistrovaný uživatel

12.1.2012 18:49
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.92.166

Myslim ze jsme se nepochopili. kliknete jsi na tento odkaz http://www.gyron.sk/r-68-sliepky-kurcata#a-2012010003-holokrcky-k-avi

Neregistrovaný uživatel

12.1.2012 18:57
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.96.45

Nejedná sa o čistokrvné plemeno, ale o nejakého hybrida. Ale dobrý obchodný ťah, to uznávam, snažite sa.

Neregistrovaný uživatel

13.1.2012 20:26
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.178.111

No,tak to jsem udělala a čučela jsem jako blázen :-).To jim na zimu pletete šály,ne?Aby jim chuděrám nebyla zima na krk.Jo a to jsem dneska slyšela,že dřív se slepicím dávaly na hřebínek v zimě kloboučky,aby hřebínek neomrzl.Taky jsem čučela na drát :-))Asi mám dneska skvělý den :-)))))

Přidejte reakci

Přidat smajlík