Má cenu koupit tuto líheň?

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

19.1.2012 20:21
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.182.1

Dobrý večer,
ráda bych si pořídila líheň, ale ceny mi přijdou hodně vysoké, navíc když nechceme líhnout velké objemy. (cca 2x do roka po 20ti kuřatech, případně křepelky. Níže uvedenou líheň jsem našla na internetu za příznivou cenu, jen nevím, co znamená, že je poloautomatická. Myslela jsem si, že to je tehdy, když nemá otáčení vajec, ale tato otáčení má.. Nemám problém kontrolovat teplotu a dolévat vodu, jen že chodím do práce, takže pokud by se muselo něco nastavovat 5x denně, tak to nezvládnu z časového hlediska. Máte někdo zkušenost s níže uvedenou líhní? Snad to nebude bráno jako reklamu, když nevložím jen obrázek, ale přímo odkaz
http://www.dojicitechnika.cz/eshop/chovatelske-potreby/chov-drubeze/lihne-a-prohlizecky-vajec/630634-poloautomaticka-elektricka-lihen-covina-24.html

Neregistrovaný uživatel

19.1.2012 20:42
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.92.50

Kamarád má tento typ http://www.lihne.cz/12-octagon-20-eco-s-automatickym-otacenim.html
a je s ní spokojen a já jsem si pořídil Brinsea OvaEasy 190 Advance EX na : http://www.lihne.cz/22-brinsea.html
je to bez problémů , vše dělá sama, jen kontrolovat vodu každé dva dny. Pak nezapoenout vyndat kuřata.

Neregistrovaný uživatel

19.1.2012 20:58
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.182.1

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Kamarád má tento typ http://www.lihne.cz/12-octagon-20-eco-s-automatickym-otacenim.html
a je s ní spokojen a já jsem si pořídil Brinsea OvaEasy 190 Advance EX na : http://www.lihne.cz/22-brinsea.html
je to bez problémů , vše dělá sama, jen kontrolovat vodu každé dva dny. Pak nezapoenout vyndat kuřata.

Díky za odkazy, ale zrovna ta Vaše by se mi při množství, co chci líhnout vrátila za 37 let Já hledám něco, kam se mi vejde právě ta várka po 20ti vejcích, bude na ni aspoň trochu spoleh a bude jí stačit, když ji 2x denně zkontroluji. A cena za 3tisíce se mi zrovna na této celkem líbí. Ani těch 6tis za líheň dávat nechci. Ale DÍKY

Neregistrovaný uživatel

20.1.2012 05:47
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.130.236

Líhnu stejné množství jako chcete vy a mám dělanou z malého mrazáku. Vyšla mě na 700 kč.Líhnu v pohodě slepice i křepelky

Neregistrovaný uživatel

20.1.2012 06:20
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Líhnu stejné množství jako chcete vy a mám dělanou z malého mrazáku. Vyšla mě na 700 kč.Líhnu v pohodě slepice i křepelky

už zase cpete nějaké monstrum

Neregistrovaný uživatel

20.1.2012 06:33
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Dobrý večer,
ráda bych si pořídila líheň, ale ceny mi přijdou hodně vysoké, navíc když nechceme líhnout velké objemy. (cca 2x do roka po 20ti kuřatech, případně křepelky. Níže uvedenou líheň jsem našla na internetu za příznivou cenu, jen nevím, co znamená, že je poloautomatická. Myslela jsem si, že to je tehdy, když nemá otáčení vajec, ale tato otáčení má.. Nemám problém kontrolovat teplotu a dolévat vodu, jen že chodím do práce, takže pokud by se muselo něco nastavovat 5x denně, tak to nezvládnu z časového hlediska. Máte někdo zkušenost s níže uvedenou líhní? Snad to nebude bráno jako reklamu, když nevložím jen obrázek, ale přímo odkaz
http://www.dojicitechnika.cz/eshop/chovatelske-potreby/chov-drubeze/lihne-a-prohlizecky-vajec/630634-poloautomaticka-elektricka-lihen-covina-24.html

poloautomatická proto,že při otáčení vajec musíte táhlem ráno a večer jednou zatáhnout nebo zastrčit a vejce která jsou naležato se překulí o 180 st..Jen hlídáte vodu a otáčíte ! Ikdyž dojící technika má ceny vyšponované a chce každého podojit tak cena docela jde ...a reklamy se nebojte,toto je jeden z mála webů kde to jde..je to poradenský web a když sem nemůžete vložit odkaz tak je to k prdu rada..

Neregistrovaný uživatel

20.1.2012 06:37
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.44.25

Minulé jaro jsme koupili na ifauně ukrajinskou líhen,,kvočka'',cena asi 2000kč(nová).Líhla jsem káčata,kuřata,pár housat.Vše bylo v pořádku.Jsme s ní spokojeni.Je na 50 slepičích vajec.

Neregistrovaný uživatel

20.1.2012 07:45
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Minulé jaro jsme koupili na ifauně ukrajinskou líhen,,kvočka'',cena asi 2000kč(nová).Líhla jsem káčata,kuřata,pár housat.Vše bylo v pořádku.Jsme s ní spokojeni.Je na 50 slepičích vajec.

to ano, ale paní píše že chodí do práce a nemá tolik času se věnovat ručnímu obracení a to ukrajina vyžaduje

Neregistrovaný uživatel

20.1.2012 08:20
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.182.1

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
poloautomatická proto,že při otáčení vajec musíte táhlem ráno a večer jednou zatáhnout nebo zastrčit a vejce která jsou naležato se překulí o 180 st..Jen hlídáte vodu a otáčíte ! Ikdyž dojící technika má ceny vyšponované a chce každého podojit tak cena docela jde ...a reklamy se nebojte,toto je jeden z mála webů kde to jde..je to poradenský web a když sem nemůžete vložit odkaz tak je to k prdu rada..

Tak tohle je přesně to nač jsem se ptala (navíc dobrá zpráva). Já myslela, že vejce se v líhni mají otáčet každou hodinu???
Teď ještě, aby vložil příspěvek někdo kdo ji má a bude to komplet
Nerada bych koupila sice levnou líheň, ale po roce zklamání kupovala další a ve finále byla na 10 tis.

Moc díky!

Neregistrovaný uživatel

20.1.2012 08:49
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.117.7

Tak to si taky počkám, jestli ještě někdo přidá názor...
Já uvažuji o téhle http://www.lihne.cz/246-eco.html , je za stejný peníz, jen na míň vajec, ale zase mě u ní láká ta další "výbava" ...
Každopádně díky za další tip ;-))

Neregistrovaný uživatel

20.1.2012 09:48
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Tak tohle je přesně to nač jsem se ptala (navíc dobrá zpráva). Já myslela, že vejce se v líhni mají otáčet každou hodinu???
Teď ještě, aby vložil příspěvek někdo kdo ji má a bude to komplet
Nerada bych koupila sice levnou líheň, ale po roce zklamání kupovala další a ve finále byla na 10 tis.

Moc díky!

stačí otáčet 2x denně do 18 dne ...vidíte a já koupil líheň za flašku na 350 vajec... a věci koupené do plné automatizace už jsem na těch desítijá myslím,že budete spokojená,když čtete v čem lidé líhnou a z čeho to dělají tak bych se toho nebál a máte na ní 2 roky záruku

Neregistrovaný uživatel

20.1.2012 15:46
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.49.191

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Minulé jaro jsme koupili na ifauně ukrajinskou líhen,,kvočka'',cena asi 2000kč(nová).Líhla jsem káčata,kuřata,pár housat.Vše bylo v pořádku.Jsme s ní spokojeni.Je na 50 slepičích vajec.

Můžete uvést prodejce a podrobnosti k líhni? Takováto nabídka b jistě oslovila mnoho chovatelů, kteří si líhnou jen pro sebe malá množství.

Neregistrovaný uživatel

20.1.2012 15:50
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Můžete uvést prodejce a podrobnosti k líhni? Takováto nabídka b jistě oslovila mnoho chovatelů, kteří si líhnou jen pro sebe malá množství.

tak se oslovujte polystyrénemhttps://www.ifauna.cz/drubez/forum/r/detail/643206/re-lihen-kvocka-ukrajina

Neregistrovaný uživatel

20.1.2012 15:50
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Můžete uvést prodejce a podrobnosti k líhni? Takováto nabídka b jistě oslovila mnoho chovatelů, kteří si líhnou jen pro sebe malá množství.

tak se oslovujtehttps://www.ifauna.cz/drubez/forum/r/detail/643206/re-lihen-kvocka-ukrajina

Neregistrovaný uživatel

20.1.2012 15:57
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

no a tady si jí můžete objednathttp://www.vhshop.ru/index-CID-3.htm

Přidejte reakci

Přidat smajlík