Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.230.106
Jsem z Moravy a zítra se nám mají začít líhnout kuřata a mrazy -20 pod nulou, to je jak naschvál.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.145.79
ja stim počital proto ještě nelihnu
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.16.208
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
ja stim počital proto ještě nelihnu
ja taky proto prostě topim
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.33.199
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Jsem z Moravy a zítra se nám mají začít líhnout kuřata a mrazy -20 pod nulou, to je jak naschvál.
to nie je naschval... to je januar.... a preto ked liahnem musim kurencom krmit...
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.93.3
ja mam kurata v kuchyni a v pohodě :) - aspon bude naskok ctvrt roku oproti vsem :DDD