Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

31.1.2012 13:13
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.230.106

Jsem z Moravy a zítra se nám mají začít líhnout kuřata a mrazy -20 pod nulou, to je jak naschvál.

Neregistrovaný uživatel

31.1.2012 14:01
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.145.79

ja stim počital proto ještě nelihnu

Neregistrovaný uživatel

31.1.2012 14:13
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.16.208

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
ja stim počital proto ještě nelihnu

ja taky proto prostě topim

Neregistrovaný uživatel

31.1.2012 14:20
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.33.199

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Jsem z Moravy a zítra se nám mají začít líhnout kuřata a mrazy -20 pod nulou, to je jak naschvál.

to nie je naschval... to je januar.... a preto ked liahnem musim kurencom krmit...

Neregistrovaný uživatel

31.1.2012 14:45
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.93.3

ja mam kurata v kuchyni a v pohodě :) - aspon bude naskok ctvrt roku oproti vsem :DDD

Přidejte reakci

Přidat smajlík