Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

5.2.2012 08:12
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.46.246

Dobrý den prosil bych o radu,kolik snáškových hnízd na deset slepiček?Děkuji

Neregistrovaný uživatel

5.2.2012 08:31
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.92.50

Udělejte aspoň 3 a uvidíte . Taky se stane kam snese první že pak jdou i ty ostatníalší se tla . Dejte do každého pokladky. Mě se také stává že na jednom hnízdi je i 15 vajec a v dalších nic a další se tlačí.

Neregistrovaný uživatel

5.2.2012 08:59
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.93.3

rád bych se zeptal, zda je vhodné mít sádrové podkladky v hnízdě, když člověk sbírá násadová vejce - jak známo před snesením si slepička lehce stoupne a pak vajíčko vyprdne ven, nemůže se tedy poškodit toto vejce o podkladek?

Neregistrovaný uživatel

5.2.2012 09:05
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.187.28

Podkladky se dávají do hnizd jen k " navedení" mladých nosnic na hnízdo,při změně hnízda,jako náhražka za odebrané nas.vajíčka u kachen..... nenechavají se tam pořád.

Neregistrovaný uživatel

5.2.2012 16:19
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

má ho vyprdnout na podkladek nebo na normální vejce?...to jsou už detaily,které se snad ani řešit nemusí,nebo chcete učit snášet slepici která to dělá staletí,kam prdnout vejce a z jaké výšky???

Neregistrovaný uživatel

5.2.2012 17:22
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.46.246

lidi lidi

Neregistrovaný uživatel

5.2.2012 18:06
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.92.166

Prosim vas, vy toho nadelate, moje slepice uz nekolik mesicu snaseji na plastovej kosik v hnizde z plechu /mam ho z gyronu - stranka: eshop.gyron.sk/. Nemusel jsem je navykovat, nebo neco, vbehli tam a bylo. Vejce jsou ted vzdy cista, protoze propadnou do oddeleni kam jse slepice nedostanou.

Neregistrovaný uživatel

5.2.2012 18:35
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.127.37

já jsem připravila na 11slepiček 3, a stejně snáší do jednoho ať je tam kolik chce podkladků. Te ď v zimě je to sranda, jak okolo poledne stojí frontu stojí v řadě vedle těch dvou prázdných hnízd, až se na ně dostane řada do třetího

Neregistrovaný uživatel

5.2.2012 19:05
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.46.246

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
já jsem připravila na 11slepiček 3, a stejně snáší do jednoho ať je tam kolik chce podkladků. Te ď v zimě je to sranda, jak okolo poledne stojí frontu stojí v řadě vedle těch dvou prázdných hnízd, až se na ně dostane řada do třetího

Neregistrovaný uživatel

5.2.2012 19:14
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.18.100

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Prosim vas, vy toho nadelate, moje slepice uz nekolik mesicu snaseji na plastovej kosik v hnizde z plechu /mam ho z gyronu - stranka: eshop.gyron.sk/. Nemusel jsem je navykovat, nebo neco, vbehli tam a bylo. Vejce jsou ted vzdy cista, protoze propadnou do oddeleni kam jse slepice nedostanou.

Naco by maly chovatel nato vyhadzoval peniaze? kolko to stalo? je to drahe,staci normalna plastova alebo drevena bednicka so senom a je klud.....tiez mam asi 4 hniezda na 23 nosnic ale vyuzivaju max. dve .......a do tej velkej plastovej bednicky sa zmestia tri naraz ...Lukáš

Neregistrovaný uživatel

5.2.2012 20:32
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

někde jsem viděl ty větší zednická černá umělá vědra..byla vedle sebe na ležato a před nimi prkno ,docela pěkně to vypadalo a jistě se to i dobře čistí..velikost vědra asi podle plemene,taková plymutka by se do 12 litrového těžko vešlaje pravda,že některá hnízda jim nesedí i když je uděláte stejné.Asi záleží jak jsou v kurníku umístěná..

Neregistrovaný uživatel

1.4.2012 17:39
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.56.246

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
má ho vyprdnout na podkladek nebo na normální vejce?...to jsou už detaily,které se snad ani řešit nemusí,nebo chcete učit snášet slepici která to dělá staletí,kam prdnout vejce a z jaké výšky???

Super odpověď! Tyhle lidi miluji, kteří umí tímto odpovědět Takhle se zasměju vždy na sekci drůbež

Neregistrovaný uživatel

1.4.2012 18:09
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Super odpověď! Tyhle lidi miluji, kteří umí tímto odpovědět Takhle se zasměju vždy na sekci drůbež

někdy je to tady nutné,některé chápu,ale zase některé otázky jsou do nebe volající..lepší polopatě a jak mě zobák narost!! Není nutné kolem toho dělat vědu a balit do nic neříkající omáčky!! !! Kydy o hovně a mě zatím mrznou nohy no né???..selský rozum a šup šup a je hotovo Jak už někdo říkal na jiném vláknu,,se nehnem z místa a zůstanem u koňského vozu a kladky".....už vidím jak to tady zase schytámtak do mě!!!

Neregistrovaný uživatel

1.4.2012 18:21
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.165.49

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
někdy je to tady nutné,některé chápu,ale zase některé otázky jsou do nebe volající..lepší polopatě a jak mě zobák narost!! Není nutné kolem toho dělat vědu a balit do nic neříkající omáčky!! !! Kydy o hovně a mě zatím mrznou nohy no né???..selský rozum a šup šup a je hotovo Jak už někdo říkal na jiném vláknu,,se nehnem z místa a zůstanem u koňského vozu a kladky".....už vidím jak to tady zase schytámtak do mě!!!

jo jo , já jsem včera psal ohledně jutových pytlů a tam taky někdo skvěle odpovídal

Neregistrovaný uživatel

1.4.2012 18:24
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
jo jo , já jsem včera psal ohledně jutových pytlů a tam taky někdo skvěle odpovídal

hmmm já

Neregistrovaný uživatel

1.4.2012 18:34
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.56.246

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
hmmm já

CHA CHA

Neregistrovaný uživatel

1.4.2012 18:40
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.52.197

Slepice nechovám, ale chodím se sem pobavit. Je tu větší sranda než na našem fóru.

Neregistrovaný uživatel

1.4.2012 18:42
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

to jest kde?

Neregistrovaný uživatel

1.4.2012 18:43
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.52.197

na exotech

Přidejte reakci

Přidat smajlík