Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

24.2.2012 09:36
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.104.193

Prosím najde se někdo kdo chová v Jesenickém okrese kachny rouenské, zakrslé kočinky, hedvábničky a nebo křepelky japonské. Jsem z Bernartic u Javorníku. Děkuji za odpověd

Neregistrovaný uživatel

25.2.2012 18:25
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.104.193

Nikdo??No tak vidím že na Jesenicku se chovají asi jen hybridní slepiceBudu muset vyjet za kopečkyJana F.

Přidejte reakci

Přidat smajlík