Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

3.3.2012 18:02
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.48.26

Jak se vám líbí že když projíždíte inzeráty se stále objevuje barevně zvýrazněné zelené EDITOVAT ZVÝHODNIT a červené SMAZAT i když se nejedná o váš inzerát.Nevím proč to tak je a zdá se mě to úplně zbytečný.CO VÁM???

Neregistrovaný uživatel

3.3.2012 18:43
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.111.163

mě hlavně ruší ty pohyblivé reklamy vlevo, bolí z toho i oči. No, co naděláme....

Neregistrovaný uživatel

3.3.2012 18:49
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.123.42

S tím asi nic neuděláme ono je to podobné jako v televizi.Reklama je určity zdroj zisku tak asi proto.

Neregistrovaný uživatel

3.3.2012 19:03
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.48.26

JJ. REKLAMA je REKLAMA ale tady to u těch inzerátů je totální ZBYTEČNOST A BLBOST

Neregistrovaný uživatel

3.3.2012 19:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.240.65

Hned jak to začalo jsem chtěl takovéto téma založit.Nechci být rejpal, ale ty pohyblivé reklamy to je opravdu hrůza.To že jsem otevřel inzeráty a než jsem se na ně dostal přes ty počáteční firemní nabídky no dobrá.Ale ty pohyblivé mě velice ruší a ubírají na soustředěnosti.Ta předchozí ifauna byla lepší!!!!!!!!!!!!!!!

Neregistrovaný uživatel

3.3.2012 19:50
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.3

Taky se mi to nelíbí...člověk projíždí inzerci a pořád se to nabízí. :( Nemůžu si pomoct, ale předtím to bylo lepší. Zuzka F.

Neregistrovaný uživatel

4.3.2012 19:11
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.21.66

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Jak se vám líbí že když projíždíte inzeráty se stále objevuje barevně zvýrazněné zelené EDITOVAT ZVÝHODNIT a červené SMAZAT i když se nejedná o váš inzerát.Nevím proč to tak je a zdá se mě to úplně zbytečný.CO VÁM???

Nooo ale editovat nebo smazat může jenom každý jen ten svůj inzerát. Dáte si inz., a když už není aktuální, tak ho smažete, a další zájemci o Vámi inz. zvíře, si zbytečně neprovolávají peníze, atd.

Neregistrovaný uživatel

5.3.2012 15:06
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.100.116

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Taky se mi to nelíbí...člověk projíždí inzerci a pořád se to nabízí. :( Nemůžu si pomoct, ale předtím to bylo lepší. Zuzka F.

A tak proč sem chodíte? A nediskutujete a neprodáváte a nenakupujete jinde? Zadarmo ani kuře nehrabe a tady to pro chovatele zadarmo je. A zrovna Vaše příspěvky patří mezi ty nej. Myslíte, že by se to tady tak rozjelo, kdyby si každý musel nejdřív poslat placenou sms za inzerát nebo příspěvek?

Neregistrovaný uživatel

5.3.2012 18:47
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.3

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
A tak proč sem chodíte? A nediskutujete a neprodáváte a nenakupujete jinde? Zadarmo ani kuře nehrabe a tady to pro chovatele zadarmo je. A zrovna Vaše příspěvky patří mezi ty nej. Myslíte, že by se to tady tak rozjelo, kdyby si každý musel nejdřív poslat placenou sms za inzerát nebo příspěvek?

Uniklo mi něco? Kde jsem dle Vás psala, že mi vadí, že to není placené? jen mi přišlo lepší, že se dříve pořád nenabízela v inzerci ta editace či smazání, když máte stejně vygenerované heslo (což si stejně nikdo nepamatuje) a navíc chodí na mail potvrzení o přidání inzerátu i s tím heslem a linkem na editaci/smazání. Takhle chvilku jedu inzercí a prostě mi to tam skáče.

jste se špatně vyspal/a nebo co? To je můj osobní názor, někomu se to třeba líbí. No a co? A ano, teď už delší dobu na drůbež jen nakouknu a jdu pryč, jelikož tu pro mě nejsou po těch cca 4 letech tak zajímavá témata (většina se opakuje). Hrůza, co? Zuzka F.

PS: A zrovna Vaše příspěvky patří mezi ty nej. Tohle už jsem vůbec nepochopila, na co má být ta narážka, ale dobrý.... aspoň vim, proč už sem nechodim s takovým nadšením....

Neregistrovaný uživatel

5.3.2012 19:04
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.55.1

Myslím, že to nie je ťažké pochopiť, je to POCHVALA

Neregistrovaný uživatel

5.3.2012 19:12
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.3

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Myslím, že to nie je ťažké pochopiť, je to POCHVALA

No, o tom právě docela pochybuju po tom vynadání, proč sem vůbec lezu.... Zuzka F.

Neregistrovaný uživatel

5.3.2012 19:45
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.55.1

Všetci radi čítame Vaše príspevky, keď niečo napísala Zuzka F. tak to tak je, nebuďte taká precitlivelá

Neregistrovaný uživatel

5.3.2012 19:51
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.3

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Všetci radi čítame Vaše príspevky, keď niečo napísala Zuzka F. tak to tak je, nebuďte taká precitlivelá

Díky. Asi už jsem nějaká vyšťavená a tak si to beru osobně... nevím, přijde mi, že je teď na fauně takový "kousavý" období /zvlášť teda na psech/ a jsem z toho nějaká zklamaná... jeden by řekl, že když jde na diskuzi o zvířatech, že najde spřízněné duše, co rády popovídají o radostech i strastech chovatelství a ne, že se budou napadat, že jeden řekne to a druhý s tím nesouhlasí a pošle ho někam... ještě, že to nevklouzlo sem. :) Zuzka F.

Neregistrovaný uživatel

5.3.2012 20:04
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.123.42

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Díky. Asi už jsem nějaká vyšťavená a tak si to beru osobně... nevím, přijde mi, že je teď na fauně takový "kousavý" období /zvlášť teda na psech/ a jsem z toho nějaká zklamaná... jeden by řekl, že když jde na diskuzi o zvířatech, že najde spřízněné duše, co rády popovídají o radostech i strastech chovatelství a ne, že se budou napadat, že jeden řekne to a druhý s tím nesouhlasí a pošle ho někam... ještě, že to nevklouzlo sem. :) Zuzka F.

Ahoj Zuzko.Máte Tě stejně rádi takovou jaká jsi.Tajní ctitele.I maličkost potěší..M.

Neregistrovaný uživatel

5.3.2012 21:08
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.3

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Ahoj Zuzko.Máte Tě stejně rádi takovou jaká jsi.Tajní ctitele.I maličkost potěší..M.

Díky. Tak já už budu hodná. Zuzka F.

Neregistrovaný uživatel

5.3.2012 21:46
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Ahoj Zuzko.Máte Tě stejně rádi takovou jaká jsi.Tajní ctitele.I maličkost potěší..M.

nechval den před večerem a ženu před smrtí...to byl žert Zuzi to jen aby to kousání nepominulo

Neregistrovaný uživatel

8.3.2012 06:15
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.48.26

Ty editace ,smazání ....jsou opravdu protivné.Je to tma zbytečné a obtěžující.REKLAMU chápu,bez té to nejde udělat.

Neregistrovaný uživatel

8.3.2012 09:30
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.238.32

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Ty editace ,smazání ....jsou opravdu protivné.Je to tma zbytečné a obtěžující.REKLAMU chápu,bez té to nejde udělat.

Aby se nezobrazovala slova Editovat, Zvýhodnit, Smazat, stačí posunout kurzor mimo výpis inzerátů.

Neregistrovaný uživatel

9.3.2012 21:37
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.48.26

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Aby se nezobrazovala slova Editovat, Zvýhodnit, Smazat, stačí posunout kurzor mimo výpis inzerátů.

Tak to víme předsi všichni Ale PROČ???????????to tam je???Zase někdo chtěl vylepšit dobré a ve skutečnosti tomu spíš ublížil.No ŠKODA

Přidejte reakci

Přidat smajlík