Musíme kachnám mrkev vařit,nebo stačí jen nastrouhat syrovou?

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

8.3.2012 13:10
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.99.112

A šrot se musí spařit?A další otázka.Dnes prvně začal kačer pojímat.Kdy máme čekat vejce ?Kachny máme poprvé,proto ty naivní otázky.Děkuju,moc dobře tady radíte, ve spoustě věcí jste mi pomohli už dříve se slepicema.Ty ,díky vaším radám,už máme 5.rokem.Máme vždy Dominanty.Ráda bych přikoupila i české slepice,kvůli kuřátkům,ale nenašla jsem na internetu nikoho,kdo je prodává.Asi moc hledat neumím.I když i Dominant mi vyvedla kuřata.Jenže ze 7vajec bylo 6 kohoutků.Ale taky dobrý.

Neregistrovaný uživatel

8.3.2012 14:42
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

nepařit,nevařit jen zvlhčit

Neregistrovaný uživatel

8.3.2012 21:11
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.181.50

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
A šrot se musí spařit?A další otázka.Dnes prvně začal kačer pojímat.Kdy máme čekat vejce ?Kachny máme poprvé,proto ty naivní otázky.Děkuju,moc dobře tady radíte, ve spoustě věcí jste mi pomohli už dříve se slepicema.Ty ,díky vaším radám,už máme 5.rokem.Máme vždy Dominanty.Ráda bych přikoupila i české slepice,kvůli kuřátkům,ale nenašla jsem na internetu nikoho,kdo je prodává.Asi moc hledat neumím.I když i Dominant mi vyvedla kuřata.Jenže ze 7vajec bylo 6 kohoutků.Ale taky dobrý.

Šrot nepařit, mrkev nevařit a český slepice, máte-li na mysli český kropenky, tak ty jsou i v inzerci, ale i v diskuzích si můžete domluvit nějaká kuřata, kuřice, či vejce s chovatelem. Co jsem koukal, tak drůbež je nejlepší diskuze na celý ifauně, kde si chovatelé pomáhají a nenadávají, takže jste na správné adrese, jen se nebát se zeptat. Dokonce je tu někde i diskuze na českou kropenku

Přidejte reakci

Přidat smajlík