Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.53.2
Prosím, kdo chová zdr. forverky? Mám zájem o nás. vejce.
Děkuji. Luky
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.142.44
Tak nikdo neví?
Zadavatel Luky
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.53.2
Tak u nás právděpodobně nejsou. Teď mě napadlo, že někdo chová takové plemeno na Slovensku?
Díky Luky