Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

4.4.2012 19:14
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.4.162

zdravím..káčer se mi na kačku už skoro 14 dní pojímá ale kačka nesnáší.co s tím???je něco špatně????

Neregistrovaný uživatel

5.4.2012 07:41
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.186.12

Moje kačeny take vůbec nenesou. kačera pojimat už jsem viděla. Ke všemu se přepeřujou na zahradě bilo, nevite poradit co s tim.

Neregistrovaný uživatel

5.4.2012 08:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.201.155

Pokud se drůbež přepeřuje, tak snáška klesá, nebo se na nějakou dobu úplně pozastaví. Veškerá energie se soustředí do přepeření. Začnou opět až se dopeří.

Přidejte reakci

Přidat smajlík