Kohout vylétává na strom

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

8.6.2013 20:44
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.5.24

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Máme nového kohouta-asi měsíc nebo dva. A některé večery vyletí na strom u kurníku-tak do 7m a šíleně kokrhá a docela dlouho. Je to normákní, že by je takhle svolával? Že to ale nedělá každý večer... moc děkuji za rady a komentáře.

Neregistrovaný uživatel

8.6.2013 21:30
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.148.2

Známý měl stejný problém, když jsem mu přivezl kohouta. Kohout lítal dokonce po střeše domu, ale časem ho to přešlo a nyní nepřelétává ani plot. Nejjednodušší by bylo ho asi zastřihnout.

Neregistrovaný uživatel

8.6.2013 22:47
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.78.37

smajlík Asi tak upozorňuje, že je tam pánem on smajlík slepice určitě nesvoláva, když skoči dolů a jde sedět, tak bych to neřešilsmajlík Jeden náš kohout, kterého jsme prodali známemu, tak mu vyfrkaval na balkon 2 metry ( kde měl ložnici ) a kokrhal mu přimi do ložnice a čekal až vyjde a pěkně ho snese z5 dolů smajlík

Neregistrovaný uživatel

9.6.2013 14:45
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.45.211

U mne to dělají dva kohouti, kteří nejsou dominantní, šéf dvorku se věnuje slepicím a nemá potřebu běhat po schodech a vyřvávat z pavlače. Mám na opačném konci maransáka, na toho jsou směrované ty fonetické útoky mladíků, udělat to kropeňákovi, tak je asi srovná, ploty neploty.

Přidejte reakci

Přidat smajlík