Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

2.11.2013 17:49
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.248.237

zdravím mám husi a zájemců je dost o ně...jen nevím kolik účtovat za živou váhu?ale někteří je chtějí už zabité,kolik za zabitou něco i asi za škubání ....kuchání atd...kolik???díky všem pardubický kraj

Neregistrovaný uživatel

2.11.2013 20:21
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.22.198

cena housete+spotřebované krmivo+energie+něco za práci=cena vyrmené husy. Každý má vstupy jiné, tak vycházejte ze svých podmínek

Neregistrovaný uživatel

2.11.2013 20:47
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.248.237

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
cena housete+spotřebované krmivo+energie+něco za práci=cena vyrmené husy. Každý má vstupy jiné, tak vycházejte ze svých podmínek

house 50kč krmivo tráva kukuřice vše zdarma...energie žádná ...tak to nevím z čeho mám vycházet...smajlík

Neregistrovaný uživatel

2.11.2013 21:08
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.35.119

smajlík tak jestli bude husa zadarmo, tak se hlásím k odběru smajlík

Neregistrovaný uživatel

2.11.2013 21:10
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.49.120

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
house 50kč krmivo tráva kukuřice vše zdarma...energie žádná ...tak to nevím z čeho mám vycházet...smajlík

je problém se podívat do inzerce ???smajlíksmajlíksmajlík

Neregistrovaný uživatel

2.11.2013 22:49
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.202.18

To svět neviděl!

Neregistrovaný uživatel

2.11.2013 23:01
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.188.108

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
house 50kč krmivo tráva kukuřice vše zdarma...energie žádná ...tak to nevím z čeho mám vycházet...smajlík

House za 50,- Kč? Normální cena je 100-150,- Kč.
Energie žádná? Vy jste housatům nesvítili?
Krmení... zdarma? Kde ho berete? Husa se pase, jistě, a kukuřice? Ta skáče sama do pytlů a do krmítek? Někdo ji přece musí vypěstovat, sklidit, vymlátit, napytlovat... někdo musí denně ty husy krmit, napájet, zavírat, kontrolovat... to si tak málo vážíte vlastní práce? smajlík
Váš dotaz zavání provokací, nezlobte se.

Jinak existuje jednoduchý vzoreček:
počet hodin strávených denně péčí o zvířata x počet dní potřebných k výkrmu x cena jedné hodiny práce ( např. 150,- Kč hodinová mzda)
Plus cena krmení potřebného k výkrmu.
Výsledek jsou náklady potřebné na vykrmení zvířat. Vydělíte počtem hus a máte náklady na jednu husu.

Zjistíte, že Vás výkrm stál tolik, že husa z marketu je proti tomu za hubičku.

Většinou se husy prodávají za 100-130,- Kč/kg živá nebo 150-200,- Kč/kg zabitá a upravená.

No a pokud máte čistě náhodou opravdu pocit, že Vás výkrm nic nestál, dejte vykrmené husy sousedům po pajdě, určitě Vás budou mít rádi. Alespoň tak dlouho, než Vás pomluví, že se to stejně nedalo jíst a větší cenu to tudíž ani nemělo.

Neregistrovaný uživatel

3.11.2013 07:54
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.21.144

Příteli,neboj se,já ti pomohu a husy odvezu,zajistím ekologickou likvidaci peří a pod.do kaliférky odvezu na své náklady střeva a zaplatím veterináře,aby potvrdil možnost konzumace husy pro lidi.Doufám,že těch hus nemáš hodně,abych neskrachoval.

Neregistrovaný uživatel

3.11.2013 09:45
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.202.18

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Příteli,neboj se,já ti pomohu a husy odvezu,zajistím ekologickou likvidaci peří a pod.do kaliférky odvezu na své náklady střeva a zaplatím veterináře,aby potvrdil možnost konzumace husy pro lidi.Doufám,že těch hus nemáš hodně,abych neskrachoval.

opravdu vtipnésmajlík

Přidejte reakci

Přidat smajlík