Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.210.44
Dobrý večer mohou být přes zimu venku ?
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.249.32
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Dobrý večer mohou být přes zimu venku ?
Pokud bude zima jako loni, tak možná, ale pokud bude mráz, je v zájmu zdraví IB nutný kachník. Potřebuchý suchý ukryt v době mrazu. A taky je nezodpovědné nechávat jakou koli drůběž na noc volně venku. Dříve nebo později si to vyčíhne nějaká škodná.
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.26.88
Dobrý den také mém IB prvním rokem, od chovatele který má všechny kachny celý rok venku na struze. Kachník žádný na noc jsou venku. Jen přístřešky. Bydlíme ve středu vesnice kachny mám venku mají přirozený úkryt keře a přístřešky, na zimu jsme udělali domečky z jedné strany otevřené nastlané pilinami a slámou, ale kačky spí zatím raději venku.
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.40.135
Dobrý den, mám IB letos také poprvé, na noc je zavíráme do kachníku, přes den běhají po dvoře nebo se cákají v bazénku. Může mi někdo poradit, jak s vodou v zimě, jen jim dát napít a dost? Dokážou i z malého výběhu udělat bahník a v zimě pak kluziště, mohli by se zranit.
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.203.181
Husa česká i indičtí bežci celoročně venku i když je-25 i více.Kachník jedi ně z bezpečnostních důvodů.Pokud Labe není zamrzlé dávají přednost Labi jelikož je voda teplejší než vzduch,viz otužilce také se do vody chodí ohřát.Indičtí bežci nejsou Amazonští papoušci ale jenom kachny jako každá jiná.