Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

27.7.2010 10:37
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.206.55

Ahojte
Mam moznost kupit Brahmanku Velku. Zhanam totiz nejake plemeno na maso a premyslam ci sa oplati chovat brahmanky alebo nie. Niekde som cital ze nevyhoda u brahmaniek a celkovo u tazkych typov sliepok je v tom ze na prirastok hmotnosti spotrebuju viac krmiva ako napriklad polotazke plemena. Mate niekto prosim skusenosti s chovanim brahmanky na maso? Alebo mi viete poradit nejake ine plemeno? Na vajicka chovam hybridky takze nepotrebujem kombinovanu uzitkovost.

Neregistrovaný uživatel

27.7.2010 21:55
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.170.45

Pokud ti jde hlavně o produkci masa , možná si pořiď brojlery rostou rychle a mají dobrou výtěžnost. Bude se to hodit i k těm tvým nosným hybridům Brahmánky jsou sice velké , ale rostou poměrně pomalu a i výtěžnost masa je horší , ale zase jsou hezké a elegantní.

Neregistrovaný uživatel

28.7.2010 07:05
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.206.55

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Pokud ti jde hlavně o produkci masa , možná si pořiď brojlery rostou rychle a mají dobrou výtěžnost. Bude se to hodit i k těm tvým nosným hybridům Brahmánky jsou sice velké , ale rostou poměrně pomalu a i výtěžnost masa je horší , ale zase jsou hezké a elegantní.

Ide mi hlavne o to mat chovny kmen ktorych potomstvo bude na maso. Brojlerov som skusal ale pokial tomu nedam nazrat specialnu zmesku pre brojlerov tak rastu velmi pomali a maju vyvojove vady ako su krive nohy a prsty.

Neregistrovaný uživatel

28.7.2010 08:10
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.206.55

Nakoniec som sa rozhodol a objednal som si z gyronu tie Kalimero kurcata brojlerove urcene na farmarsky chov vo vybehu bez nutnosti zmesiek. Uvidim ako sa mi osvecia. Brahmanka je podlamna prilis pekna na to aby skoncila na pekaci

Neregistrovaný uživatel

28.7.2010 12:47
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.226.66

tie kalimera su tiez velmi pekne aby skoncili na pekaci

Neregistrovaný uživatel

28.7.2010 13:18
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.206.55

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
tie kalimera su tiez velmi pekne aby skoncili na pekaci

ked ich necham behat vo vybehu bez travy tak dlho nebudu

Neregistrovaný uživatel

23.3.2011 15:37
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.185.11

Serus...pocuj tu brahmanku chcem aj ja ..ale nevem nikde zohnat vajcia neves my poradit???

Neregistrovaný uživatel

23.3.2011 16:56
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.166.140

Neregistrovaný uživatel

5.1.2012 09:28
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.224.44

Brahmanka sa chovat´na mäso neoplatí, pretože rastie veľmi pomaly.

Přidejte reakci

Přidat smajlík