Slepice,která snáší vejce s dvojtým žloutkem

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

20.8.2010 14:37
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.160.5

Nemáte někdo takové slepice?

Neregistrovaný uživatel

20.8.2010 20:59
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.79.189

ahoj,mal som tento rok dve sliepky co mi znasali dost velke vajicka a vzdy s dvoma zltkami vo vnutry,bol som rad,ale zbytocne lebo sliepka sa tym len vysili,, a napokon po mesiaci mi skapali,najprv jedna a druhu som stihol zarezat,,tak to neni dobre ked sliepka znasa vajcia s dvoma zltkami,,,

Neregistrovaný uživatel

20.8.2010 22:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.128.126

Mě také snášely větší vejce s dvěma žloutky. V jednom mega byly dokonce tři. Ale nikdy mi žádná nechcípla a snášely pořád dobře. Petra

Neregistrovaný uživatel

21.8.2010 11:35
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.160.5

Ahojky,děkuji za odpovědi.No,prý je takový druh,že snáší jen dvojžloutkové.

Neregistrovaný uživatel

21.8.2010 14:09
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.207.198

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Ahojky,děkuji za odpovědi.No,prý je takový druh,že snáší jen dvojžloutkové.

Ne,je to hormonální porucha.Slepici to nijak zvlášť nevadí,do kuchyně jsou taková vejce super,jen se nedají použít jako násadová.

Neregistrovaný uživatel

21.8.2010 17:50
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.160.5

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Ne,je to hormonální porucha.Slepici to nijak zvlášť nevadí,do kuchyně jsou taková vejce super,jen se nedají použít jako násadová.

To jo,do kuchyně jsou dobrý.

Neregistrovaný uživatel

27.3.2011 13:35
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.208.201

Jedna vyandotka mi začala snášet dvojžloutková vajíčka. Nevím jestli to má souvislost, ale změnila jsem jim jídelníček z pšenice na namočené rohlíky,chléb, naklíčené žito - dočesné opatření. Jsem z toho trošku nešťastná, protože slepičku nejsem schopna identifikovat a chci vajíčka nasadit. Tak asi budu muset před sběrem násad začít krmit jako dříve, snad se to upraví.

Neregistrovaný uživatel

27.3.2011 20:44
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.146.76

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Ahojky,děkuji za odpovědi.No,prý je takový druh,že snáší jen dvojžloutkové.

Moc Vás prosím,použivejte mozek ¨!!!!! Je všeobecně známo,že z dvoužloutkových vajec nejde nic vylíhnout a tak jak by ten druch pokračoval z generace na generaci ?

Neregistrovaný uživatel

22.3.2012 17:43
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.245.54

Tak mě se lihnou z jednoho vejce dvě kuřata na každé straně vejce se klube jedno nevím tedy jestly se vyklubou jedno se snaží a ,už je skoro venku a druhé má jen malou dírku .

Neregistrovaný uživatel

22.3.2012 18:35
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.92.50

1000 rad drobnochovatelum v této knize je fotografie 2 housat vylíhnutých z jednoho vejete proč ne .
Mě se klubalo na opačném konci než mělo a nedostalo se z něj .

Neregistrovaný uživatel

22.3.2012 18:53
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.51.18

Tak to abyste si vejce rozklepla, abyste věděla za kolik prodávat. Jestli jako jedno vejce nebo dvě

Neregistrovaný uživatel

22.3.2012 21:52
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.245.37

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Tak mě se lihnou z jednoho vejce dvě kuřata na každé straně vejce se klube jedno nevím tedy jestly se vyklubou jedno se snaží a ,už je skoro venku a druhé má jen malou dírku .

Dejte vědět, jak to dopadlo.

Neregistrovaný uživatel

23.3.2012 16:36
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.245.54

Tak ve vejci byly opravdu dvě kuřata ,jedno běhá po odchovně a druhé se nevyklubalo tak jsem vejce rozdělala a mělo zvlášt svoji vaječnou blánu ,ale vnitřnosti mu vysely venku .Každé kuře se vyvíjelo odděleně.

Přidejte reakci

Přidat smajlík