Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.176.28
jak nejednodusej se skube husa nekdo parafinem ,jak to jde nejlepe?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.248.194
žehličkou přes mokrý hadr
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.154.168
jestli tomu správně rozumim tak zabitou husu spařím ve vařicí vodě dám na ní mokrý hadr a tím to peří vypadne? nebo ta husa má být suchá a jen mokrý hadr? děkuji.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.184.146
Peří samo nevypadne, to byste chtěl(a) fakt moc. Na suchou husu mokrý hadr a žehličku, když NECHCETE PAŘIT horkou vodou, abyste peří nezmáčela a neznehodnotila, jak byste ho pak asi sušila? Škubání husy je každopádně PRÁCE, samo nejde nic.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.143.120
Pokud budete peří dále zpracovávat tak žehličku a mokrý hadr ,jak je již psáno,pokud peří vyhodíte ,tak spařit horkou vodou.HK