Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

10.11.2010 09:22
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.243.23

Dobrý den,
chci se pouze zeptat. S chovem těchto hus jsem začal letošní rok. Pořídil jsem si housata nepříbuzná a čekal jsem, co z toho vyroste husa nebo houser. Husám jsou 4,5 měsíce a pořídil jsem k nim ještě jednu husičku, která je o dost menší než ty dvě ostatní. Těm dvou se dělají laloky pod zobákem a na internetu jsme si přečetl, že by to měli být houseři. tak se jestli to dokáže někdo poznat podle tohoto, tak bych byl rád za jakoukoli odpověď

Neregistrovaný uživatel

10.11.2010 09:43
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.176.203

PŘEČTĚTE MINULÉ VLÁKNO. LABUTÍ HOUSER NEMÁ PODBRADEK. MÁTE KŘÍŽENCE. A NENÍ JISTÉ,ZDA JE TO HOUSER.

Neregistrovaný uživatel

10.11.2010 12:59
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.243.23

Aha a nevíte o jaké křížence jde nebo jak se to potom pozná?

Neregistrovaný uživatel

10.11.2010 16:49
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.143.250

snad podle fotky, kterou můžete vložit na moderované forum. Petr

Přidejte reakci

Přidat smajlík