Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
10.5.2020 14:09
Holoubek1

XXX.XXX.12.69

Dobrý den koupil jsem si holubi dal jsem je do holubniku východ uzavřel bedinkoudal do budniku žrádlo a pití a ted otázka jak dlouho je tam mam nechat?

10.5.2020 15:39
kouták

XXX.XXX.168.33

Holoubek1 napsal(a):
Dobrý den koupil jsem si holubi dal jsem je do holubniku východ uzavřel bedinkoudal do budniku žrádlo a pití a ted otázka jak dlouho je tam mam nechat?

Zdravím.
Není holub jako holub a proto bez znalosti plemena nelze poradit.Některému plemeni stačí týden,jinému 14 dnů a některému nestačí ani měsíc a musí se počkat až zasedne na vejce.

10.5.2020 16:02
jo012810

XXX.XXX.101.35

Holoubek1 napsal(a):

A jaký je celý holubník? Předpokládám, že je v něm více budníků. A jsou v holubníku i další již osazení holubi? Má holubník osazovací klec, aby noví obyvatelé mohli nejdříve poznat své okolí? A především platí i to co napsal Kouťák o tom, jak kteří potřebují dlouho uzavření a okoukání.

10.5.2020 19:04
Holoubek1

XXX.XXX.12.69

Tak za 1. holubnik je jen na tyči vedle sebe jsou dvě budky a v jedné oni. Za 2. Je to pár . Myslíte si že když je vypustím a oni uvidí ostatní holubi že menší pravděpodobnost že mi ulitnou?

11.5.2020 19:59
paskov244

XXX.XXX.200.184

Bedýnku odstraňte a dejte klec tak aby mohli podívat kolem holubníku . Jestli to jsou starší holubi tak vyčkejte až si sednou na vejce a jestli to jsou pošťáci tak to budete mít smůlu ti vám uletí i po vyvedení mladých .

12.5.2020 08:52
Holoubek1

XXX.XXX.28.175

Holubi mám Benešáky

12.5.2020 22:04
boubin

XXX.XXX.72.225

Dobrý večer . některé otázky , některých lidí jsou tak podivné že to vypadá snad jako nějaká provokace . řek bych že když člověk začíná holuby usazovat tak už se takto nemůže divně ptát . Boubelík R.

13.5.2020 08:00
paskov244

XXX.XXX.200.184

boubin napsal(a):
Dobrý večer . některé otázky , některých lidí jsou tak podivné že to vypadá snad jako nějaká provokace . řek bych že když člověk začíná holuby usazovat tak už se takto nemůže divně ptát . Boubelík R.

No a co tak poradit , vlastní zkušenosti předat někomu kdo je potřebuje , to ne . Raději pomluvit .
Tak to jsou taky jako chovatele .

13.5.2020 08:15
boubin

XXX.XXX.72.225

Dobrý den , nějak nemůžu v mém příspěvku najít žádnou pomluvu . Stačilo by kdyby pán co se ptá zběžně zalistoval v knížce Holubářství od Turečka a neucpával by holuby bedničkou v budníku . S přátelským pozdravem Boubelík Roman

14.5.2020 20:44
gary

XXX.XXX.29.157

boubin napsal(a):

Skoro bychom mohli či měli být rádi, že se někdo aspoň hloupě ptá, když jiní se již o holubi vůbec nezajímají a nebo je odsuzují a likvidují...
Držím se hesla :
Kdo se ptá, hloupým se zdá, kdo se neptá , hloupým zůstane- Komenský !
Navíc . když se tu neobjeví příspěvky těch kluků, tak tady vše zdechne - už to tady v diskuzi opadá až hyne...
Příslušníci a funkcionáři klubů se vůbec asi stydí zapojit nebo mají dojem, že svá holubářská moudra musí tajit, aby je někdo nepřipravil o poháry....nebo neumí s pc ...
Kde se nekomunikuje , tam se hyne- tady jako na stránkách klubů...

15.5.2020 01:03
boubin

XXX.XXX.72.225

Ahoj pane Gary , tvoje úvaha je aš moc filosofická . ( odvolání na pana Komenského ) . Když chceš chovat nějaké zvíře , zjistíš si před tim co potřebuje , jí , a jak by mnělo bydlet . pak do toho jdeš . Nechci jmenovat nikoho ale některé otázky sou divné . Jinak pane Gary přeju jen to nejlepší . a dobré bylo jak řikal " nemonvh "letu zdar" (bohužel odhlášený ) snad mi promine za citaci jeho hlášky Boubelík Roman

Přidejte reakci

Přidat smajlík