Tabletové výrobky... tak těm bych se vyhnula, z dlouho dobého hlediska ještě nejsou studie, co to s tím zvířetem udělá a navíc je to další zatížení organismu - z mého hlediska absolutně zbytečné.
Foresto jsem použivala na fenu také, v tenhle momentě mám kojící fenu a čtyři prcky doba. Mám koupený Frontline ve spreji, je to neideálnější řešení k poměru cena/množství
Citace přímo od nich:
U kojících fen je vhodné zajistit, aby nedošlo k případnému olizování místa aplikace na hřbetě feny štěňaty (v případě aplik. formy spot on). Při použití sprejové formy Frontline je nutné aplikovat přípravek feně mimo prostor se štěňaty a ke štěňatům ji pustit až po zaschnutí (zpravidla asi půl hodiny). Při ošetření kojící feny sprejovým Frontlinem je také vhodné vyhnout se aplikaci na struky (s ohledem na následně sající štěňata).
S pozdravem,
MVDr.Michal Gojda
MEVET s.r.o.