Krev v moči kočky

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Patrik- chovatel

3.4.2015 10:32
Patrik- chovatel

XXX.XXX.128.22

Dobrý den, naše kočka má v moči krev, dočetl jsem se že to může být zánět močáku a že je pro ní tedka potřeba dostatečný příjem tekutin... Jaké zkušenosti s tím máte Vy?

3.4.2015 10:37
rapotacka11

XXX.XXX.32.93

Jak jste to zjistil?

Patrik- chovatel

3.4.2015 15:33
Patrik- chovatel

XXX.XXX.128.22

Nevím co myslíte? To, že má v moči krev jsem zjistil, protože se vyčůrala do vany(i když to nedělá) a to že by měla mít dostatečný příjem tekutin jsem vyčetl na internetu.

3.4.2015 15:44
lavacca

XXX.XXX.164.49

Patrik- chovatel napsal(a):
Dobrý den, naše kočka má v moči krev, dočetl jsem se že to může být zánět močáku a že je pro ní tedka potřeba dostatečný příjem tekutin... Jaké zkušenosti s tím máte Vy?

Pokud už má kočka v moči krev, je tam zánět a bez podání ATB od veta se to neobjede. Takže šup k veterináři.

Ano, dostatečným přísunem tekutin se moč.problémům dá předejít, ale neřeší je to, pokud už nastanou. Lépe řečeno chce to kočce dát ATB + aby dostatečně pila (někdy se musí přistoupit k použití injekční stříkačky (samo bez jehly) a kočku napájet násilím.

4.4.2015 13:36
fikovnice

XXX.XXX.99.69

Nevím co myslíte? To, že má v moči krev jsem zjistil, protože se vyčůrala do vany(i když to nedělá) a to že by měla mít dostatečný příjem tekutin jsem vyčetl na internetu.

Doufám, že už jste navštívili veta...? Může jít o zánět, může jít o vzpříčení moč. kamínků v moč. cestách! Každopádně, pokud kočka čůrala mimo WC, tak ji močení bolí. A tady je jediná rada - hned k vetovi, i o víkendu, i o velikonočním víkendu!

4.4.2015 13:41
bodlinka

XXX.XXX.27.102

Krev v moči je důvodem k okamžité návštěvě veterináře, tečka. Doma s tím nic nenaděláte, fakt ne. Zánět močového měchýře nelze vyléčit jen dostatečným příjmem tekutin, a pěkně to bolí.

4.4.2015 13:57
fikovnice

XXX.XXX.99.69

bodlinka napsal(a):
Krev v moči je důvodem k okamžité návštěvě veterináře, tečka. Doma s tím nic nenaděláte, fakt ne. Zánět močového měchýře nelze vyléčit jen dostatečným příjmem tekutin, a pěkně to bolí.

No navíc si dovolím tvrdit, že nemusí jít "jen" o zánět močáku, i když je to zřejmě nejpravděpodobnější...

Přidejte reakci

Přidat smajlík