Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

28.1.2013 15:10
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.225.253

Zajímalo by mě, za kolik nakupujete krmné pečivo v malém množství (cca 20-50 kg). Já jsem nakupoval přímo z pekárny za 5,-Kč/kg. Dnes mi bylo řečeno, že se cena zvedá na 9,-Kč, prý kvůli DPH (což je blbost). Díky za vaše zkušenosti.

Neregistrovaný uživatel

28.1.2013 18:34
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.160.2

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Zajímalo by mě, za kolik nakupujete krmné pečivo v malém množství (cca 20-50 kg). Já jsem nakupoval přímo z pekárny za 5,-Kč/kg. Dnes mi bylo řečeno, že se cena zvedá na 9,-Kč, prý kvůli DPH (což je blbost). Díky za vaše zkušenosti.

Chleba i rohlíky za odvoz z nejmenovaného hypermarketu.Klidně i 50chlebů naráz.Poptejte se po okolí a uvidítesmajlíksmajlík

Neregistrovaný uživatel

29.1.2013 03:00
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.227.250

Tak to Vám závidím.
U nás to bohužel takhle nefunguje. Mám ověřené, že z našeho hypermarketu a dvou supermarketů si odebírá neprodané pečivo zpět dodavatel. U ostatních nevím, ale tipnul bych si, že to mají stejné.
Slyším to poprvé, že by obchod zdarma poskytl staré pečivo.

Neregistrovaný uživatel

30.1.2013 20:38
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.233.148

přímo s pekárny beru 2kč za kilo

Neregistrovaný uživatel

31.1.2013 16:06
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.19.130

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
přímo s pekárny beru 2kč za kilo

tak to je slušná cena udu se muset také zeptat

Neregistrovaný uživatel

31.1.2013 17:44
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.62.202

Z 1 pekárny mám 1 bochník chleba za 5 Kč (velký i malý). Sice deklarují, že velký váží přes 1100 g, ale při vážení (ze zvědavosti), jsou všechny šišky pod kilo. Může to být, že je to starý chleba, tudíž je vysušená voda. Ptala jsem se ve velké pekárně, protože ji mám blízko, a tam prý nesmějí starý chleba prodávat. Starý chleba využívá pro výrobu nového, tž asi na prodej nemají.

Neregistrovaný uživatel

31.1.2013 22:57
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.234.74

Tak koukám, že s 9,-Kč jsem na tom asi nejhůř...smajlík
To už se ani nikomu nevyplatí kupovat. Výhodnější bude sehnat někde pár pytlů obilí. Pokud tedy nedostanou v pekárně rozum, až jim to tam bude zůstávat.
Všem, kteří mají lepší podmínky, gratuluji. Važte si toho.

Neregistrovaný uživatel

3.2.2013 21:34
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.10.64

Ja beru z pekarny čerstvé pečivo za kg/5,-kč.někdy tam teda i najdu rozmjagané zákuskysmajlíksmajlík

Neregistrovaný uživatel

8.2.2013 07:47
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.35.227

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Tak koukám, že s 9,-Kč jsem na tom asi nejhůř...smajlík
To už se ani nikomu nevyplatí kupovat. Výhodnější bude sehnat někde pár pytlů obilí. Pokud tedy nedostanou v pekárně rozum, až jim to tam bude zůstávat.
Všem, kteří mají lepší podmínky, gratuluji. Važte si toho.

Udivuje mě, že je někdo schopen dát 5 nebo i 9kč za kg starého chleba nebo pečiva.Jsou pekárny,kde to dostanete zadarmo.Jinde zaplatíte 2kč.Jsou lidé kteří stím kšeftují a pak chtějí 5kč a více.Jinak,zpracovat staré chleby a pečivo,aby se to nezkazilo dá hodně práce.Letos má být nadúroda obilí,tak už snad na jaře bude obilí levnější.

Neregistrovaný uživatel

16.2.2013 13:23
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.205.2

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Udivuje mě, že je někdo schopen dát 5 nebo i 9kč za kg starého chleba nebo pečiva.Jsou pekárny,kde to dostanete zadarmo.Jinde zaplatíte 2kč.Jsou lidé kteří stím kšeftují a pak chtějí 5kč a více.Jinak,zpracovat staré chleby a pečivo,aby se to nezkazilo dá hodně práce.Letos má být nadúroda obilí,tak už snad na jaře bude obilí levnější.

přesně tak.V Plzni jeden chce za chleba 6 kč a cena symbolická.Nakonec Vám naúčtuje kačku ke každému chlebusmajlík.To je lepší krmit obilím.

Neregistrovaný uživatel

17.2.2013 21:21
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.235.58

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
přesně tak.V Plzni jeden chce za chleba 6 kč a cena symbolická.Nakonec Vám naúčtuje kačku ke každému chlebusmajlík.To je lepší krmit obilím.

To určitě! Za 9 Kč už jsou skoro 2 kilogramy obilí a to má snad lepší výživnou hodnotu než chleba, ne?

Neregistrovaný uživatel

18.2.2013 14:06
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.171.49

U nás v pekárně 6,20 kč za kilo.Taky se mi to zdá přehnané ještě před rokem za 3 kačky.

Neregistrovaný uživatel

19.2.2013 00:05
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.8.32

U nás staré pečivo všeho druhu (slané i sladké) z velké pekárny za 5,50 Kč/kg (při odběru nad 100 kg) a 7,50 Kč/kg (při odběru do 100 kg). K ceně ještě připočítají 15% DPH.
Obilí je uritě pohodlnější na krmení, bude asi i hodnotnější krmivo než pečivo. Ale s tou cenou.... U nás metrák ječmene pod 500,-Kč neseženu, spíše 550,- a víc.

Neregistrovaný uživatel

19.2.2013 07:21
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.104.69

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
U nás staré pečivo všeho druhu (slané i sladké) z velké pekárny za 5,50 Kč/kg (při odběru nad 100 kg) a 7,50 Kč/kg (při odběru do 100 kg). K ceně ještě připočítají 15% DPH.
Obilí je uritě pohodlnější na krmení, bude asi i hodnotnější krmivo než pečivo. Ale s tou cenou.... U nás metrák ječmene pod 500,-Kč neseženu, spíše 550,- a víc.

ještě když vezmete,že chleba se moc nedoporučuje,vzhledem ke kvašení v žaludku zvířete#vylekany,proto raděj jisté obilísmajlík

Neregistrovaný uživatel

2.3.2013 12:41
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.35.227

Cena obilí už jde pomalu dolů,koupit merák pšenice za 450kč už není problém.

Neregistrovaný uživatel

9.5.2013 12:36
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.104.69

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Zajímalo by mě, za kolik nakupujete krmné pečivo v malém množství (cca 20-50 kg). Já jsem nakupoval přímo z pekárny za 5,-Kč/kg. Dnes mi bylo řečeno, že se cena zvedá na 9,-Kč, prý kvůli DPH (což je blbost). Díky za vaše zkušenosti.

nekupuji,za tu cenu smajlíkco si pán z Plzně počítá,raděj koupím obilí.smajlík

Neregistrovaný uživatel

11.7.2013 00:03
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.10.32

v Novosedlech nad Nežárkou mi paní řekla 16 kč za kg. Asi spadla z jahody na znak a rozbila si koleno smajlíksmajlíksmajlík

Neregistrovaný uživatel

12.7.2013 20:26
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.155.174

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
v Novosedlech nad Nežárkou mi paní řekla 16 kč za kg. Asi spadla z jahody na znak a rozbila si koleno smajlíksmajlíksmajlík

Za tu cenu si mužete koupit přimo a čerstve .....

Neregistrovaný uživatel

5.8.2013 17:56
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.45.254

Dobrý den, já nakupuji pečivo v krmiva Libusin za 6,50kč kg.Přivezou pečivo až domů,a tak jsem spokojen, že nemusim čekat před pekarnou dvě až tři hodiny a v závěru se na mě nedostane. Pekárna prodává za 5kč, takže kdyz spočítám čas, benzín a nervy z lidí hádajicích se o každý rohlík, tak mě se to vyplatí.smajlík

Neregistrovaný uživatel

25.8.2013 15:44
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.134.11

Dobry den mam vazny zajem o odber prebytecneho peciva prosim kontakt na mail dekuji

Neregistrovaný uživatel

25.8.2013 21:39
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.45.254

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Dobry den mam vazny zajem o odber prebytecneho peciva prosim kontakt na mail dekuji

Dobrý den, jestli sháníte kontakt na Libušín, tak email je: krmiva-libusin@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel

28.1.2014 06:57
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.135.50

To vám nepovím,sice vím to co neprodáme ve velkoopchodě tak to vyhazujem a musíme platit kontejner plus odvoz takže ho prodáváme po 5 korun.To je cena kterou domluvil se mnou ředitel

Neregistrovaný uživatel

28.1.2014 07:01
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.135.50

Stejně musíš dát do obilí pečivo protože metrák obilí stojí kolem 800 cca asi nepletu minulý rok to nějak bylo a to krmit zvířata na obili se nevyplatí.My to pečivo prodáváme cca 5 kč za kilo z minulého dne.

Neregistrovaný uživatel

28.1.2014 07:05
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.135.50

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Chleba i rohlíky za odvoz z nejmenovaného hypermarketu.Klidně i 50chlebů naráz.Poptejte se po okolí a uvidítesmajlíksmajlík

To tak není jak si každý myslí za odvoz hypermarkety prodávají pečivo a to co neprodají vracejí pekárně.Plus tu jsou hypermarkety které si deně pečou pečivo a to se po dni vyhazuje a prodává po 5 kč za kilosmajlík

Neregistrovaný uživatel

28.1.2014 09:12
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.155.253

Na bazošu je inzerát za 3,5 kč.Je to rubrika zvířata ostatní hospodářská.Tak to zkuste.Cena krmného chleba jde nahoru protože je po něm poptávka a lidi jsou hloupí a berou to.To vás levněji vyjde spařit šrot.smajlík

Neregistrovaný uživatel

24.3.2014 13:51
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.104.30

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Na bazošu je inzerát za 3,5 kč.Je to rubrika zvířata ostatní hospodářská.Tak to zkuste.Cena krmného chleba jde nahoru protože je po něm poptávka a lidi jsou hloupí a berou to.To vás levněji vyjde spařit šrot.smajlík

smajlík

Neregistrovaný uživatel

22.7.2014 15:04
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.219.18

Schanim krmne pecivo ( rohliky a housky pouze ) tak 100 az 200 kg 5 x rocne v okoli pardubic. Kdyztak email coleoppter@email.cz predem dekuji

Neregistrovaný uživatel

6.8.2014 00:33
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.191.125

Ono kvůli dovozu a všechno se zdražuje tak to je smajlík

Neregistrovaný uživatel

6.8.2014 14:45
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.219.18

no pravě když bych ještě někam daleko pro to měl jezdit tak se mi to stejně nevyplati to bych musel brat na jednou alespon tunu ale kam to pak dat :D Přeci jen pečivo zabira hodně mista to neni jak obyli kdy to je 50kg na pytel pečivo ma si myslim tak odhadem 25 kylo na normalní pytel možna ani ne :D už takhle mam doma někdy i tunu pomalu tunu obili to už fakt nevim kam to dat.
většinou co sem zjistil tak by mě pečivo vyšlo s dopravou na tak 12 až 15kč kylo to je moc. pro me potřeby je nicmeně pečivo vyc vhodne než obili tak doufam že seženu levne pečivo. Zatim budu muset krmit obylim :( navic z obyli mi vznika mnoho odpadu ktery neskonzumujou :(

Neregistrovaný uživatel

28.11.2014 17:18
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.200.131

AŤ JE TO TAK ČI ONAK, NEŽ BYCH DAL ZA PEČIVO 5,- A VÍCE KORUN TO SI RADĚJ PŘÍMO KOUPÍM ZA 4, NEBO 4,50 PČENICI NEBO JEČMEN HNED PO ŽNÍCH V MNOŽSTVÍ POTŘEBNÉM NA CELÝ ROK A NEMUSÍM PŘEBÍRAT ZA PÁR DNŮ PLESNIVÉ BOCHNÍKY CHLEBA.a VÍM ŽE MÁM ČISTÉ JÁDRO.kDYSI BYLA U NÁS PEKÁRNA A TAM PRODÁVALI ZA 50KČ OBROVSKÝ PYTEL PEČIVA VŠEHO DRUHU ALE CO PAK S TÍM KDYŽ TO NENÍ USUŠENÉ, BUĎ TO ZAČNE PLESNIVĚT A NEBO SI ČLOVĚK UDĚLÁ Z BARÁKA DOSLOV MYŠÁRNU NEŽ TO NĚKDE USUŠÍ.

Neregistrovaný uživatel

29.11.2014 08:26
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.159.114

5,- je nesmysl platit

Bezna cena je 2-3 koruny za kilo vraceneho peciva z regalu

Neprodane pecivo z pekarny pekarna zuzitkuje do testa, to stazene z obchodu (sluzba zakaznikum-prodejcum) uz nesmi pridavat do noveho testa, nebot to muze byt kontaminovano cimkoliv z podejny, osahane atp...

Přidejte reakci

Přidat smajlík