Pět andulek (dvě samičky) (tři samce)

Andulka vlnkovaná
Přidejte téma
Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Uživatel s deaktivovaným účtem

24.7.2019 23:28

hezký večer všem,rozhodla sem si pořídít ještě tři anduly,mám obrovskou klec,jelikož anduly zbožnují už tím jak jsou přítulné a krásné a je snimy legrace. V kleci velké bych chtěla chovat pět andulek,tři samce a dvě samičky. Chtěla sem se zeptát jestli by nebyl problém, mladé nechci chovat. takže budku jím do klece nebudu dávát. Nebyl by problém? Jak by jste to viděly vy? Jako někdo z vás zkušených chovatelů

24.7.2019 23:36
lupus4

XXX.XXX.205.61

mám obrovskou klec,

to je co ? napište rozměry a dejte foto

25.7.2019 00:23

60x39x 85,5 Cm vysoka. chtela sem se zeptat jestli by nebyl problém mít tři samce a dvě samičky ;) jen nechci chovat mladý tak budku do klece nebudu dávát. vzdycky sem chtela mit pet andulek ochocenych :D

25.7.2019 00:40
lupus4

XXX.XXX.205.61

tak ta klícka je s bídou na pár a i tak doufám, že je pouštíte na prolet po místnosti, rovněž doufám, že ta vaše soustružená bidla jste již vyhodila a dala přírodní
Jestli chcete za každou cenu hejnko 3,2 tož si vyrobte klec min 120 - 150 cm délka a 50 - 60 cm hloubka a 60 - 80 cm výška, jinak je budete trápit , což doufám, že nechcete

25.7.2019 01:00

neeee,to vubec. kazdy den ty moje poustim ven a vymenila sem. dekuji za optani. me jde jen o to jestli mohou byt dve samicky. ale nechtela bych mlade tak budku nebudu davat do klece :D

25.7.2019 01:39
hersyko

XXX.XXX.144.116

Když nebudeme řešit velikost klece,která je žalostně malá na 5.andulek,tak 3,2 můžete mít,ale stejně počítejte ,že se pokusí zahnízdit,budou se pářit,snášet vajíčka,...

25.7.2019 08:06

Aha,já právě myslela že bez budky by neměly zahnízdít. Zatím mám jen dva samečka a samičku ochočený

25.7.2019 13:13
pterodactyll

XXX.XXX.35.3

Uživatel s deaktivovaným účtem napsal(a):
Aha,já právě myslela že bez budky by neměly zahnízdít. Zatím mám jen dva samečka a samičku ochočený

Příroda je příroda. Ta klícka je opravdu tak na pár, když ho budete pouštět na prolet.Budou vám snášet po zemi. Velká klec znamená, že by tam mohly létat. Zde budou tak poskakovat.
Když tam již máte pár,nechte to tak. Mají již dost přeplněno a snášet po zemi také budou.

25.7.2019 13:24
hersyko

XXX.XXX.144.116

Bohužel Vy si to myslíte ,už déle-již se vám to psalo asi se musíte přesvědčit sama.Osobně si myslím ,že 5.andulek v byte je opravdu mazec :) ,až se vám po roce srovnají a začnou permanentně přepeřovat (vzhledem k podmínkám) ,tak budete pouze uklízet,cpát peří do peřin a veškerá očekávaná radost pomine.

25.7.2019 14:10

oni uz preperovaly takze dobry.

25.7.2019 14:59

Radši si v té kleci nechte ten pár a dejte budku (do mříží dírku a budku vně klece). Uvidíte, že to Vám udělá větší radost, než si další 3 ks koupit. A můžete ty mladé ochočit, aby je někdo chtěl a neskončily ve výkupu.

25.7.2019 15:07
hersyko

XXX.XXX.144.116

oni uz preperovaly takze dobry.

Ano poprvé a to se nedá srovnat s dalším .Však sama poznáte.A to jak přidáváte podle vás krásné jedince? připravte se na problémy co vás budou stát pouze peníze za léčbu,....Jste jako neřízená střela :) zastavte se,něco si nastudujte,navštivte chovatele,...A začněte tím ,že si vyplníte profil,možná Vám poradí někdo v okolí,...

25.7.2019 15:33

no to vis ze jo

25.7.2019 17:29
pterodactyll

XXX.XXX.35.3

no to vis ze jo

Komu není rady tomu není pomoci. Stále platí.

Přidejte reakci

Přidat smajlík