Ara ararauna - podvod?

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

dragunov

25.1.2020 17:47
dragunov

XXX.XXX.243.46

prosím vás chovatelé těchto papoušků ,našel jsem inzerát o prodeji těchto papoušků za až neuvěřitelnou cenu podmíněnou důvodem prodeje ,počítám s tím že se jedná o podvod ,protože jsem našel inzerát ve více inzercích a pokaždé z jiného kraje,,,,pochybuji že by majitel tak cestoval ,nemáte někdo zkušenost nebo info o prodejci vystupujícím pod názvem či jménem Larisa Nuel

25.1.2020 17:50
Rybo4

XXX.XXX.159.118

To su scam inzeraty bacha nato, take su po celom svete. Vacsinou maju zahranicne telefonne cislo, vylakaju od Vas zaplatenie zalohy, ktoru zaplatite cez paypal alebo vkladom na ich ucet. Budu Vas bombardovat na whatsappe, emaily, aby ste zaplatil .. a bla bla bla. Vyhovorky mozu byt ze potrebuju poistenie pre prepravu lietadlom, clo, .. atd. Ak zaplatite uz sa nikto neozve. Takze bacha nato, Vobec si to nevsimajte ani nereagujte. Vacsinou komunikuju po slovensky alebo česky cez google translator s otrasnou recou.

dragunov

25.1.2020 18:03
dragunov

XXX.XXX.243.46

přesně tak psal mě mistr google

25.1.2020 18:08
Froli-1

XXX.XXX.75.113

To je pořád dokola....pořád to někdo zkouší a chudáci lidi co jim pošlou peníze...

https://www.ararauna.cz/2012/04/podvodne-inzeraty-na-ary-hyacintove-maji-prvni-obet-v-cesku/

A takových je tam víc, většinou jsou tam ary, ale už jsem viděla, že i žaky..

Přidejte reakci

Přidat smajlík