Mám dotaz na pletivo pro Žaka.
Je lepší vybrat svařované nebo je vhodnější pletené? (koupili bychom od Horáka)
Jakou velikost ok? Je vhodná 2x2cm nebo větší/menší?
Prosím hlavně odpovědi od chovatelů papoušků šedých.
Děkuji za reakce
Krásný den,
já používám svařované pletivo 19x19x1,5, někdy je 20x20x1,6 . Jsem s ním spokojený. Jen musíte uvážít, kde jej použijete. Pokud to bude venku, tak bych z důvodu kun, lasiček nebo dravců zvažoval nemší rozměr ok.
Ivan
tydýt
napsal(a):
Krásný den,
já používám svařované pletivo 19x19x1,5, někdy je 20x20x1,6 . Jsem s ním spokojený. Jen musíte uvážít, kde jej použijete. Pokud to bude venku, tak bych z důvodu kun, lasiček nebo dravců zvažoval nemší rozměr ok.
Ivan
Je totiž starší než dva roky a hrozí tedy, že nedostanete smysluplnou odpověď. Pokud vás toto téma zajímá,
vložte prosím váš příspěvek nebo dotaz jako nové diskusní vlákno.