Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Okurka

5.3.2021 19:53
Okurka

XXX.XXX.120.26

Dobrý den, mám doma samce andulky vlnkované (8 let) a poslední dobou neustále zavírá oči, tulí se mi k ruce. Přes noc nespí na bidýlku, ale na dně klece. Trus taky není dobrý. Ze začátku se mu začínal lepit okolo řitního otvoru. Momentálně má spíše průjmy. A zdá se mi i let podivný. Nevím, co s mou andulkou je. (Neustále je ve spící poloze viz.foto) Prosím o rady, či odpovědi co by mé andulce mohlo být.
Děkuji.

5.3.2021 21:27
Horák lutino

XXX.XXX.167.135

Pohlavně dospívají ve stáří 3 až 6 měsíců. V zajetí, při dobré péči a dobrém zdravotním stavu se obvykle dožívá 10–13 let, ale často i méně než 10 let. Možná ,že to je stářím.

6.3.2021 04:45
exotchov

XXX.XXX.168.151

Okurka napsal(a):
Dobrý den, mám doma samce andulky vlnkované (8 let) a poslední dobou neustále zavírá oči, tulí se mi k ruce. Přes noc nespí na bidýlku, ale na dně klece. Trus taky není dobrý. Ze začátku se mu začínal lepit okolo řitního otvoru. Momentálně má spíše průjmy. A zdá se mi i let podivný. Nevím, co s mou andulkou je. (Neustále je ve spící poloze viz.foto) Prosím o rady, či odpovědi co by mé andulce mohlo být.
Děkuji.

Kapnou na zilku pod kridlo 1-2kapky Biomec. Ptaka umistit do vetsiho tepla a vlhka,vhodna UVlampa. Jestli se stav do druheho dne nezlepsi tak nastane KO.

Přidejte reakci

Přidat smajlík