
Andulka duhová

Prodám Andulku vlnkovanou - Prodám andulky duhové mám 7 Samcu jeden za 200k...
200 KčTeryk
XXX.XXX.70.202
Dobrý den, mám dotaz zda nevadí když dvě samice sedí spolu v budce na vejcích, nevypadá že by na sebe byly agresivní ale bojím se aby třeba až se vylíhnou mláďata aby je ta druhá samice nechtěla zabít. Ty samice jsou matka s dcerou a samce maj stejnýho (není to otec ty dcery, matka se přeparovala). Budek maj dost volnejch, samců taky. Nestalo se někomu to samé a jak to dopadlo? Děkuji za odpovědi.
Pokud si neubližují, tak je nechte tak. Asi dva roky zpět jsem měl také dvě samice v jedné budce.
Teryk
XXX.XXX.70.202
Není, všechny jsou ve stejné výšce
Uživatel s deaktivovaným účtem
Pokud už spolu sedí, tak je stejně zbytečné je teď oddělovat (je možné, že kdybyste jednu chytil, druhá z nich sleze). Buď to bude ok nebo ne. :)
Teryk
XXX.XXX.70.202
Tak zatim to vypadá tak, že ta jedna samice se na ty vajíčka, co na nich seděla vykašlala a ta druhá si je přivlastnila, takže sedí na 8 vejcích 😀 tak uvidím jestli ji to zas nechytne se vrátit do budky