Vezmou mě k policii?

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Hafhaf1245

9.10.2019 16:48
Hafhaf1245

XXX.XXX.89.121

Dobrý den,
hlásím se k policii ČR, už mám své hotové a nástup 1. Prosince.. chci se zeptat, pokud mě přijmou ikdyz mezi tím udělám nějaký přestupek? (Například parkování na místě, kde se to nesmí, krádež do 5tis korun.. nebo něco podobného)?
Prominte, vím, ue se to netýká zvířat, ale nevím, kde jinde se zeptat, děkuji

9.10.2019 16:56
espiro

XXX.XXX.207.140

Pokud si ani tak jednoduché info nedokážete najít, pak nevím nevím, jestli by vás měli přijmout

Cit.: Bezúhonnost je řešena zákonem č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů“ v § 14. Prokazuje se opisem z evidence Rejstříku trestů, který zajišťuje Policie ČR, která je dál oprávněna k tomu, aby v rámci přijímacího řízení využívala vlastní evidence a evidence Ministerstva vnitra ČR k ověřování údajů o uchazeči. Při posuzování bezúhonnosti se nepřihlíží k zahlazení odsouzení nebo k rozhodnutí prezidenta republiky, v jejichž důsledku se na občana hledí jako by nebyl odsouzen. V případě jednání, které je v rozporu s požadavky kladenými na policistu, posuzuje konkrétní situaci služební funkcionář a ten s konečnou platností rozhoduje, zda byla splněna podmínka bezúhonnosti.

A tou evidencí MV ČR se rozumí i evidence přestupků.

Hafhaf12567

9.10.2019 17:44
Hafhaf12567

XXX.XXX.89.121

To je sice krásná citace zákona, ale tímto už jsem dávno prosla.. situace se stala, až po odevzdání výpisu a po procházení mé evidence.

10.10.2019 07:08
espiro

XXX.XXX.207.140

Ta krásná citace zákona je ale odpověď. Pro přijetí musíte být bezúhonná, přijatá nejste, pokud nemáte smlouvu a nastupujete až za několik měsíců. Nějak nevím, jak jinak odpovědět.

Pokud se ptáte, jestli si vás prolustrují těsně před nástupem znovu, tak se omlouvám, ale křišťálovou kouli nemám. Nicméně můj tip - ne, znovu lustrovat nebudou. Pokud ano, můžete mít problém.

Přidejte reakci

Přidat smajlík