Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.

Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod).

iFauna.cz » Diskuze » Terarijní zvířata »

Aký plaz ?

adikan
Autor
Chcel by som sa spýtať tých ktorý máte viac skúseností, akého jaštera by ste mi odporučili
som pokročilí hovatel ale nechcem nič nočné mám neobmedzéný čas.Niečo vo finančne rozumnej kategorii
chovatel plazů
Autor
Skuste chameleona jemenského.
adikan
Autor
Trohu som nad tým uvažoval ale nie je to pre mna chcel by som niaku viac aktívnu.
chovatel plazů
Autor
Jestli chcete aktvní zvíře kupte si pralesničky.
Hermínka
Autor
Pagekon Řasnatý.
adikan
Autor
Ano ale ten je nočný ?
alebo je aktívny aj cez den.
Hermínka
Autor
Já ho mám a můj je aktivní i přes den.
adikan
Autor
Ako ako ste na tom z ocasom

a máte pár alebo len jedného.
Hermínka
Autor
Zatím jednoho ale plánuji koupit další.
Hermínka
Autor
Jak s ocasem?
adikan
Autor
Či ho ma alebo mu odpadol

alebo ako sa tomu vyvarovať?
Hermínka
Autor
No můj ho má. A dá se tomu předejít tím, že ho nebudete vyndávat z terária po krmení apod.
adikan
Autor
Len v čase krmenia?
Hermínka
Autor
Pagekon může ztratit ocas i když se popere s jiným zvířetem, že mu ten ocas ukousne nebo ze stresu nebo když se něčeho hodně lekne.
????
Autor
adikan napsal(a):
Chcel by som sa spýtať tých ktorý máte viac skúseností, akého jaštera by ste mi odporučili
som pokročilí hovatel ale nechcem nič nočné mám neobmedzéný čas.Niečo vo finančne rozumnej kategorii
'Pokročilí'(ináč s y!) teda si, no tak akurat svojimi blbymi rečami! Vydávať sa za pokročilého a toto tu dokazovat v niekolkych vláknach je vážne stupidita najväčšieho zrna!
Snakesss
Autor
Pokrocili-y...
Snakesss
Autor
adikan napsal(a):
Borec! Pokročilí!
Zkuste leguana zeleneho. Krasny aktivni jester jen je narocny na prostor. Ale jinak uzasny mazel s pravidelnou peci :).
Snakesss
Autor
STRANYX napsal(a):
Zkuste leguana zeleneho. Krasny aktivni jester jen je narocny na prostor. Ale jinak uzasny mazel s pravidelnou peci :).
Debile! Ty si mazel pro psychiatrii!
Kdyz myslis :).
Neex
Autor
Co takhle agamu kočinčínskou?
Jiřisnake
Autor
STRANYX napsal(a):
Kdyz myslis :).
Vime! Chamik na vanocnim stromku! Idiote!
Nevim co mas za mindraky kamo ale ja chamika bezne davam na fikus ven z terarka a ted pres vanoce se mu libilo i na jedli. (A aby sis nemohl rypnout ozdoby byly uz sundane). A chamika mam zdraveho a na tvoje rady ohledne chovu jsem se neptal.
chameleontomik
Autor
Ta jedle je super nápad :) myslíte, že by se dala na jedli napíchnout i jiná tropická zvířata? takový terasadomaso stromek na vánoce :)
za mě palec na horu a chamík do televize jako borec co mu přejem rychlej konec.

Přidat reakci

! Doporučujeme se před přidáním prvního příspěvku zaregistrovat nebo se přihlásit na již vytvořený profil.

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
Sépiové kosti 1kg od 99 Kč  !!!
Sépiové kosti 1kg od 129 Kč, posíláme ČR i SR, sépiové ZLOMKY již od 99Kč/kg !!! www.abcpet.cz
raj-akvaristiky.cz
Internetová prodejna akvaristiky, teraristiky a chovatelských potřeb.
ANIMAL FRUIT 100% ovocné pyré ptáci hlodavci
Balení 120g kapsičky a 2L, tropické a naše ovoce i zelenina pro ptáky,hlodavce,plazy.Lze smíchat s ptačími granulemi .
OBCHOD-RYBARENI.CZ
Rybářské potřeby, prodejna a e-shop se spoustou akčních nabídek pro rybáře. Slevový program, doprava zdarma.