Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.

Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod).

iFauna.cz » Diskuze » Terarijní zvířata »

Želva kouše

Dobrý den nael jsem želvu mám ji už asi dva měsíce ale nevím proč pokaždé když se uželvy někdo objeví začne ho kousat do bot nevíte čím to je ?
Jak jsem již psal želvu jsem našel. Želvu mám rád ale mám pořád pocit, že jí nedávám vše co potřebuje, jako by měla furt hlad nebo něco a tak hledám nějakého chovatele želv který by se o ní byl ochotný postarat. Jde pravděpodobně o testudo hermani beottgeri.
Ozvěte se na tlf,606769264

Přidat reakci

! Doporučujeme se před přidáním prvního příspěvku zaregistrovat nebo se přihlásit na již vytvořený profil.

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
ANIMAL FRUIT 100% ovocné pyré ptáci hlodavci
Balení 120g kapsičky a 2L, tropické a naše ovoce i zelenina pro ptáky,hlodavce,plazy.Lze smíchat s ptačími granulemi .
Výkonnost, svalstvo, fyzická kondice
Veterinární produkt Kingvet dodává životní energii. Posiluje kosterní a hladkou svalovinu. Zvyšuje fyzickou výkonnost.
Trávení, játra, žlučník, metabolismus
Veterinární produkt Regavet harmonizuje játra a žlučník. Řeší trávicí problémy. Pomáhá při alergiích či ekzémech.
Nakladatelství Brázda
Vydává odborné a populárně naučné knihy pro chovatele, zahrádkáře, chovatele, rybáře a zájemce o přírodu.