Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
19.12.2025 15:14
Marcel85

XXX.XXX.23.254

Dobrý den,
potřebuji poradit mám dřevěné (smrk) terárium pro krajtu královskou o rozměru 110x43x43.
Jak mam terárium vytápět?

Děkuji za odpověd

31.5.2026 11:25
nikabb

XXX.XXX.165.17

Odpovím i když to je starší téma. Popravdě já sama než sem přišla na nejvhodnější způsob sem zbytečně koupila výhřevné žárovky... pozor ty nekupujte (stačí trochu vody a prasknou vám). Osobně doporučuji Ceramic Heat keramická výhřevná žárovka 50 W. Pro tento počet wattů, ale musíte mít taky zapojený termostat úplně stačí ( Termostat Repti Planet Mini PID 300W) a samozřejmě ochranou klec na žárovku (Ochranný kryt/klec pro terarijní lampy 12x16 cm). Doufám, že tato rada někomu pomohla.

Přidejte reakci

Přidat smajlík