Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.87.72
Dobrý den. Poraďte mě někdo,prosím,jestli je možné chovat v nepoužívaném akváriu o rozměrech 125x50x40(DxVxH) nějakou nenáročnou terarijní ještěrku. Děkuji.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.248.89
nenáročnou tak každá je nějak náročná ale tak to akvárko je celkme velké tak by jse dal varan stepní nebo agama ať kočičínská tak vousatá nebo tenkochvost,leguán i když ten dorůstá 1,5m.
bazilišek.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.187.126
Pro zvířata co jste tu vypsal mi to připadá malé.
Navíc akvária jsou na tom špatně s odvětráváním.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.248.89
já si myslím že je to dobré ale je to můj názor a stím odvětráváním ano blbě se to odvětrává
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.124.35
Toto akvarium je vhodne leda tak pro rybicky. Z akvaria se nestane terarium tak,ze se vypusti voda. V akvarku nebude cirkulovat vzduch a bude to jak ve skleniku,kde bude zatuchlo a nedychatelno. Pokud se tomu neda poradne vetrani (dole a nahore) tak to nema zadny smysl. A upravovat ho je celkem fuska. Radsi udelej/porid opravdove terarko a pak se da neco poradit.
Jinak jak tu bylo porazeno vysse tak pro leguana je to blbost,to stejne i pro baziliska. To je proste male (pro leguana) a nizke pro baziliska i agamu kocicinskou. Pro vousatku by se tyhle rozmery pouzit dali. Zdenda