Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.73.137
kdy je ted nekdy ve Slatine burza ter.zvirat???
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.149.133
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
kdy je ted nekdy ve Slatine burza ter.zvirat???
12,3
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.165.33
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
12,3
12.3 je burza tak to je cool
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.123.144
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
12.3 je burza tak to je cool
Zdar!
Pochlubte se co tam budete prodávat Budete tam někdo prodávat mladé P. vitticeps? Díky
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.123.144
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Zdar!
Pochlubte se co tam budete prodávat Budete tam někdo prodávat mladé P. vitticeps? Díky
Jedete někdo?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.165.33
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Jedete někdo?
Jestli je to pravda tak určitě jedu
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.128.80
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Jestli je to pravda tak určitě jedu
Slabý výber..
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.95.12
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
kdy je ted nekdy ve Slatine burza ter.zvirat???
zdravím, bude tam někdo mít mladé phelsuma madag. grandis ???
díky za odpověď