Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.176.175
Jak se to dělá,co je potřeba,díky.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.150.15
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Jak se to dělá,co je potřeba,díky.
je potreba vyplnit jmeno a heslo..... to je fše ...
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.176.175
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
je potreba vyplnit jmeno a heslo..... to je fše ...
jsem myslel na ovs