Co do kuřáku a co rozhodně ne!

Přidejte téma
Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
9.3.2022 00:48
tom.50

XXX.XXX.139.242

V kuřáku je tradiční používat dokonale vysušený troud. Ne ale každý. Krajně nevhodná je zrzavá hmota - často se drobí na drť, z dubu, buku a dlaších, třeba olše.
Stejně tak je velmi nevhodný troud z jehličnanů, nepoužívejte ho, čpí v očích a nutí ke kašli, stejně, jako zrzavý troud z některých listnáčů

Vynikající troud je z lípy, z vrby je také voňavý s kvělý, jen špatně hoří a stejně tak z osiky a topolů a to i když je dokonale suchý. To proto, že to jsou stepní rostliny a v jejich dřevě je přirozená chemikálie, bránící hoření (v bříze je jiná přírodní chemikálie umožňující hoření břízy i za syrova). Třeba proto je topol (osika) mizerné palivo, čadí a dělá mnoho sazí. Troud z břízy se mi neosvědčil, kůra a podkoří ano - kouř z březové kůry velmi příjemně voní.

Velmi pěkně voní když se do kuřáku přidá propolis. Ovšem to nedělejte nikdy! Jednak je kouř údajně karcinogenní, ale je tu důvod důležitější. Kouř má včely uklidnit a skutečně to tak je. Ovšem odborníci tvrdí, že ve skutečnosti kouř včely přidusí a ty pak poloochromené v pudu záchovy prchají a méně útočí. Nevím jak to je. Ale řídím se selským rozumem. Včely ucítí kouř, jasně, někde hoří, je třeba být ve střehu, někde celkem blízko hoří. Ale jestli ucítí pálený propolis, nastane panika, protože je jim jasné, že nehoří někde, ale že hoří jejich obydlí!!!!!

Naprosto nevhodný je jakýkoli papír, ten s potiskem obzvláště. Někdo dává do kuřáku vlnitý karton a to je špatné, jsou v něm pojiva a lepidla.
O malinko lépe jsou na tom voštinky od vajec a nebo třeba od kiwi a jiného ovoce. Toto se vyrábí nasávanou technolgií a zpravidla bez pojiv. Jenže se to vyrábí vždy z recyklovaného papíru a ten byl potištěný a barevný (proto charakteristická šedá barva recyklátu).

V žádném případě se nesmí v kuřáku pálit hobra!

Třeba v Rusku, na Ukrajině a ve stepních krajích, kde nejsou stromy, je sehnat troud nemožné. Pak se používají staré hadry, stařina a podobné věci. U nás tohle není problém a doporučuju si prostě sehnat troud ze shnilého pařezu z listnáče. Měl jsem bílý troud z habru, vynikající, podobný je z jírovce (kaštanu).
Nic z akátu do kuřáku nesmí přijít, ta rostlina je celá jedovatá! Navíc nehnije a neumím si vybavit zda jsme někdy viděl akátový troud. Ale třeba staré listí a lusky se někde válí v množství, které by mohlo svádět to strčit do kuřáku.

Jak jsem zmínil výš, nevhodné jsou všechny hadry a to i kdyby na tričku třeba psali, že je 100% z bavlny. Není chytré tomu věřit a ani čistá bavlna není při doutnání nic dobrého. Taky pozor na barvy.

Podivnosti, co se do kuřáku dají koupit, mě nefungovaly. Přesněji, zažil jsem to u jednoho začátečníka a větší ho.adinu jsem jakživ neviděl.

Ale. Já v autě vždy mám voštinku od vajec a nebo od ovoce. To proto, že stačí malý kousek když je potřeba kuřák jen na pár minut, je to nejrychlejší a hejpohotovější.
Nic neberme jako dogma a používejme selský rozum, nejlépe nám napoví, co vhodné je, co méně a co rozhodně vhodné není.

9.3.2022 10:52
Včelargoro

XXX.XXX.76.107

tome celkom sa mi vypláca vás čítať...

prvýkrát po rokoch bezproblémového používania choršov z listnáčov a bieleho bukového "troudu"
som sa cez túto zimu náhodou dostal k "troudu" z agátu a ešte je "zrzavý"

ešte dnes ho vyhodím...skúšať ho nebudem....fakt...

9.3.2022 12:29
začátek

XXX.XXX.4.22

Klidně ho prubněte a hobru taky , já si nařežu i brikety do krbu,ale jinak používám troud vrbový.

9.3.2022 17:19
Tomáš R

XXX.XXX.39.55

Používám také troud , z listnáčů, ale někdy , docela s úspěchem vysušené, malé borovicové, nebo modřínové šištičky.
Dobře hoří a nijak protivně ten kouř nemrdí

Přidejte reakci

Přidat smajlík