Permanentka na cvičák - BRNO - prodám

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

30.4.2010 10:45
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.131.120

Prodám permanentku na cvičák Moravia Dog School v Brně.Platná do 31.12.2010. Využity pouze 3 lekce z 10.Původní cena 1300. Nyní za 800. Není psaná na jméno, ale není pro mě problém to na cvičáku vyřídit. Prodávám z časových důvodů. Zájemci piště na mail cactushanka@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel

30.4.2010 19:20
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.182.86

opravdu ji prodáváte z časových důvodů nebo z toho, jak to tam chodí? my tam chodili a totálně jsme si tam zkazili všecko, co jen u štěněte šlo. není to tam nic jinýho než řvaní a řvaní a chození si pro psa, taková hovadina a házení za každou hovadinu na záda, fakt účinný no...měli jsme jednu permanentku a je mi dodnes líto, že jsem ty prachy za to tam vyhodila :( a měli jsme hodně dlouho co dělat, abychom napravili to, co jsme si tam díky těmto radám pokazili :( už nikdy více....pokud má člověk zájem a snahu, tak si podle mě dokáže psa vychovat a vycvičit sám, i začátečník...omlouvám se, ale když slyším o tomto cvičáku, tak mi vstávaj vlasy na hlavě :)

Neregistrovaný uživatel

30.4.2010 19:54
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.61.228

Taky jsem tam kdysi chtěla jít, ale po tom co slyším od lidi, co tam chodí cvičit jsem ráda, že jsem tam nešla!

Neregistrovaný uživatel

30.4.2010 20:32
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.131.120

Ano, prodávám ji z časových důvodů. Koupila jsem si jí loni v září a byla tam jen 3x. Znám zase spoustu lidí, co si ten cvičák chválí...každý má jiný názor.

Neregistrovaný uživatel

30.4.2010 21:19
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.182.86

jo tak jako já taky slyšela chválu dost lidí odsud co tam chodí, ale stačí se pak podívat na ty psy jejich :D a výsledek mluví za vše, tudíž, naprosto nevychovaní a neposlušní :) tak k čemu jim ten cvičák je a koupě permanentky, když ten pes neumí ani sedni? já toho dodneška lituju, druhou chybu bych už neudělala a je mi opravdu líto, že to muselo odskákat zrvona to naše chlupatý štěstí :( naštěstí jsme dost byrzo otevřeli oči na to, abychom to mohli vrátit, ale už to tam je. nevím, jestli si to náš pejsa pamatuje ale já jo a nejradši bych si za to naliskala :(

Neregistrovaný uživatel

3.5.2010 12:38
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.248.204

Dobrý den,

taky rád prodám pernamentku na výše zmíněný cvičák. Ovšem se z časových důvodů, ale z naprosté neohleduplnosti cvičetele vůči nám. Nedokáže dodržet termíny a pak už se víckrát neozval. A vícvik, taky teda nebyl nic moc.

Neregistrovaný uživatel

3.5.2010 12:56
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.182.86

řekla bych že normálnímu člověku nemáte šanci to prodat :) ale chápu vás. my taky vyhodili peníze z okna, a permanentku ještě máme, máme tam volný asi 4hodiny, ale prodávat je k ničemu. už protože vím, jaký to tam je, bych to nikomu nedala ani neprodala. aspoň je o jednoho zkaženýho psa míň :)

Neregistrovaný uživatel

3.5.2010 13:28
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.248.204

No to máte pravdu. Dlouho jsem to neřešil, ale asi zkusím z pana cvičitele dostat penízky zpátky. Protože jeho přístup opravdu nebyl proklientský. A proč y mě tam mělo zůstat viset 700,-

Neregistrovaný uživatel

3.5.2010 13:54
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.182.86

nám tam visí zhruba taky tak, ale už je to víc jak rok, se spíš divím, že ještě tam prosperuje :) a zase si řáíkám, že když už to tam měl v takovým stavu v jakým to tam před dvouma rokama bylo, tak jsem aspon přispěla na dobrou věc :) to asi zpátky nedostanete, protože on by tu permanentku pak nemohl využít, nikdo by mu ji nevzal. co máte z toho, buďte rádi, že máte psa v pořádku, nám ho docela dost na můj vkus zkazil a měli jsme co dělat, si tu důvěru u štěnda získat zpátky. naštěstí jsme to zvládli a je to dobrý. výcvik a výchova jde i bez řvaní, který nás tam učil. já si mohla vyřvat hlasivky, po hodině nemohla mluvit pomalu a štěndo nevnímalo, hrálo si s druhým psem a efekt žádnej a to prej ještě byla chyba ve mně. to by mě teda zajímalo kde, když pes má dost dobrej sluch, není potřeba řvát a když chcete tak jde všecko. tudíž i bez řvu vycvičit psa. my jsme toho zářným důkazem :D a vy jste z Bystrce? pokud ano, tak jestli byste chtěli, mohli bychom dát někdy sraz, aby se psiska vylítali. to naše je takovej poděs aktivní, ale moc hodnej. má dva roky a za tu dobu se nikdy nepustil do rvačky, je to hračička :) nikoho známýho tady nemáme a pejsa by to uvítal :)

Neregistrovaný uživatel

3.5.2010 15:19
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.57.45

pokud chcete jet někam kde se na pejsky neřve ale postupuje se opravdu na základě znalosti psího chování koukněte na web školy pracovní a zábavné kynologie (web sem psát nebudu aby to nesmázli, zadejte do vyhledávače)

Neregistrovaný uživatel

3.5.2010 16:40
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.182.86

ne takto jsem to nemyslela. to my máme na výcvik a výchovu a na jakýkoliv otázky, co se týká chování našeho psa pana Desenského. my víme teďka už jak na psa, vychovanej a vycvičenej je daleko lépe, než by byl na tom rádoby cvičáku. ale nemáme tady v Brně žádnýho psího kamoše na pravidelný procházky, kterej by byl stejně střelenej a byl stejně hodnej, protože půlka psů co tady je jsou akorát vrčící bestie typu: natrhnu ti prdel :) jen jsem se ptala, jestli byste někdy nechtěli třeba na přehradu, aby si psiska zaplovčili, pokud má rád vodu, protože ten náš je prostě vodomil. nebo jen tak na vyběhání :)

Neregistrovaný uživatel

3.5.2010 17:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.57.45

no škoda já bydlím na opačným konci, jinak bysme se k sobě hodili:o))))

Neregistrovaný uživatel

3.5.2010 19:28
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.182.86

tak to je škoda, já myslela, že když jste chodili na tento cvičák že jste odtud.vtšinou lidi chodí na cvičáky co nejblíž domova :)

Neregistrovaný uživatel

5.5.2010 10:06
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.57.45

ne to jsem nechodila, ale viděla jsem je tam cvičit a měla informace od lidí co tam chodili.. a to mi stačilo...

Přidejte reakci

Přidat smajlík