Zvířata

Zvířata na krytíChovatelské stanice

Články a atlasy

Kontakt

Podpora a bezpečnost - kontakt
Zvířata na prodejVšechna zvířata na prodej
iFaunaiFauna
Se psem do restaurace? Žádný problém!
Sdílet:

Se psem do restaurace? Žádný problém!

Psi
Všeobecné

Chovatelé psů si konečně mohou vyhledat na internetu restauraci, která uvítá i jejich pejsky. Umožňuje to internetový portál www.lunchtime.cz, který se zabývá přehledem denního menu a slouží jako praktický vyhledávač restaurací z celé ČR.

Donedávna bez šance

O tuto možnost byli pejskaři donedávna ochuzeni. Informaci o tom, zda je pes v podniku vítán, zjišťovali až přímo od personálu nebo přes telefon. Přístup k přehledu žádaných podniků jim tak zkrátí čas i trápení. „Chceme, aby si u nás každý návštěvník vybral podnik podle svých požadavků, a musíme myslet i na pejskaře, kteří také patří k hostům v restauracích,“ uvedla Petra Holbová, zástupkyně portálu. „Nemusí už složitě obcházet restaurace stylem pokus–omyl, ale naopak díky našemu přehledu půjdou do restaurace s jistotou, že je personál nevykáže,“ dodává.

Lunchtime.cz šetří čas

Praktický přehled podniků, kde je přítomnost čtyřnohých kamarádů povolena, uvítala i chovatelka Jana Taubrová, která pravidelně pořádá setkání milovníků psů. „Ucelená databáze, ve které si můžu vyhledat restaurace se vstupem pro psy, mi zkrátí spoustu času při organizaci akcí, a nemusím tak složitě obvolávat jednotlivé podniky.“

Podniky přibývají

V Praze umožňuje vstup se psy přes 159 podniků, v Brně zatím 65 restaurací. Čísla však nejsou konečná. Na portál totiž týdně přibývají desítky nových restaurací.

Autor textu: Kolektiv autorů redakce iFauna.cz
Autor fotografií zdroj: Pixabay
Přihlaste se k odběru
Přihlaste se k odběru
Přihlaste se k odběru
Přihlaste se k odběru