Otázky - jak přemluvit mamku?

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Štěpucha

28.1.2020 07:43
Štěpucha

XXX.XXX.51.108

Dobrý den mám otázku jak přemluvit mamku aby mi koupila křečíka džungarského?

28.1.2020 11:46
bodlinka

XXX.XXX.231.10

nijak.

pokud mamka nechce, přes to nejede vlak.

BramboraBára

28.1.2020 18:38
BramboraBára

XXX.XXX.211.76

Hmmm. Tak to se ptáš trochu blbě. Zkus třeba říct že domácí mazlíčky tě naučí k zodpovědnosti nebo dokaž, že se o nej budeš zajímat tím, že se nabídneš, že koupíš klec. A najdi si kamaráda, který by ti křečka bude hlídat až půjdete na chalupu, jestli nejakou máte.

Uživatel s deaktivovaným účtem

28.1.2020 19:15

Štěpucha napsal(a):

Kup si ho sám/sama včetně vybavení.

29.1.2020 15:30
chameleonHugo

XXX.XXX.254.158

Uživatel s deaktivovaným účtem napsal(a):
Kup si ho sám/sama včetně vybavení.

..a jak s mamkou......

29.1.2020 18:21

Pokud zadavatel/ka není v 1+1, tak ten box s křečkem na pár dní ukryje (na skříň do svého pokoje) a pokusí se to tajit co nejdéle, že křečka má.
Záleží na povaze té mamky, buďto je to tvrdohlavá .... která když na to přijde, tak si bude stát za svým a křečka i se zařízením sebere a pošle dál, nebo se nechá uprosit, nebo řekne: Když se o něj staráš ty a né já, tak si ho nech. Pokud je příliš pravdomluvná a čestná, bude naštvaná že to nevěděla a dítě jí lhalo, ale časem to odpustí.
Každá je jiná.

Andrea123

29.1.2020 20:01
Andrea123

XXX.XXX.27.21

Dobrý den,omlouvám se že tato otázka je celkem od věci ale přesto to tady zkusím.
Mám celkem problém...mám dvouroční samičku křečka džungarského a neustále se škrábe a půlku bříška má již holé a už si opravdu nevím rady u veterináře jsem byla dal nám vodičku kterým jsme holé místa měli potírat pomohlo to,ale uběhl sotva týden a drbání se vrátilo.Nesetkal se někdo s něčím podobným?Pokud ano budu vděčná za každou radu.

30.1.2020 08:46
kometa

XXX.XXX.224.101

Andrea123 napsal(a):
Dobrý den,omlouvám se že tato otázka je celkem od věci ale přesto to tady zkusím.
Mám celkem problém...mám dvouroční samičku křečka džungarského a neustále se škrábe a půlku bříška má již holé a už si opravdu nevím rady u veterináře jsem byla dal nám vodičku kterým jsme holé místa měli potírat pomohlo to,ale uběhl sotva týden a drbání se vrátilo.Nesetkal se někdo s něčím podobným?Pokud ano budu vděčná za každou radu.

Otravovat (třeba i jiného) veterináře. Může to být zánět, infekce, paraziti, alergie... Univerzální "vodička" neexistuje.

30.4.2020 16:50
Piškotek

XXX.XXX.197.66

Dokaž, že by ses o křečka dokázal/a postarat. Když si sám/sama už dopředu koupíš klec, vybavení a krmivo, nic tím nezkazíš.

17.5.2020 16:50
Piškotek

XXX.XXX.197.66

Andrea123 napsal(a):

Najít si jiného, popřípadě lepšího veterináře.

17.5.2020 16:51
Piškotek

XXX.XXX.197.66

Štěpucha napsal(a):

Dokaž, že by ses o křečka dokázal/a postarat. Kup si pro něj klec, vybavení a měj ho na vlastní náklady.

Přidejte reakci

Přidat smajlík