Moje kočka se třese. Co to znamená?

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
9.2.2017 15:30
apertrais

XXX.XXX.228.253

Dobrý den, můj dvou letý kocourek se začal z ničeho nic třást jak na hmat tak na oko. Vzhledem k tomu že v našem kraji řádí ptačí chřipka zajímá mě zda to s tím nemá něco společného. Máte s tím někdo zkušenosti?

Děkuji apertrais.

9.2.2017 16:04
rapotacka11

XXX.XXX.32.8

Máte ve vašem kraji veterinu ?
Ano?
Tak tam zaběhněte (i s kočkou).
Změří teplotu...atd.

Alena V.

9.2.2017 16:15
Alena V.

XXX.XXX.118.1

Ptačí chřipka to nebude, leda by kočka měla křídla a zobák. V každém případě však jděte na veterinu a nechte kočku pořádně vyšetřit.

9.2.2017 16:29
apertrais

XXX.XXX.228.253

Děkuji za rady.

9.2.2017 16:33
apertrais

XXX.XXX.228.253

Jen jsem ještě zapoměla dodat že je venkovní nebereme ho vůbec domů. Mění se tak váš názor? Nebo je návštěva veterináře opravdu nutná?

9.2.2017 16:38
rapotacka11

XXX.XXX.32.8

Ano, mění.
S horečkou a zimnicí mu venku asi nejlíp nebude.
Váš názor ?

9.2.2017 16:44
apertrais

XXX.XXX.228.253

Zimnici nemá ani horečku, ale stále se třese.

9.2.2017 17:29
Laila.aila

XXX.XXX.97.219

A jak víte že nemá horečku měřili jste mu ji? Otázka zní proč nechcete na veterinu?

9.2.2017 17:31
joanne.s

XXX.XXX.4.190

Rozhodně na veterinu. dnes!

9.2.2017 18:14
lidule

XXX.XXX.117.206

apertrais napsal(a):
Jen jsem ještě zapoměla dodat že je venkovní nebereme ho vůbec domů. Mění se tak váš názor? Nebo je návštěva veterináře opravdu nutná?

Já mám 3 venkovní kočky ale to neznamená že bych je v případě potřeby nevzala na veterinu...

Alena V.

9.2.2017 18:16
Alena V.

XXX.XXX.118.1

Pokud se kočka třese, tak je určitě nemocná a je jedno jestli má horečku, Takže veterina je jediná možnost. Je to vaše kočka a je jedno jestli domácí nebo venkovní.

Janae

9.2.2017 18:26
Janae

XXX.XXX.197.12

apertrais napsal(a):

Není, skočte pro myslivce.

9.2.2017 20:13
Laila.aila

XXX.XXX.97.219

Tak já nevím a nechápu lidi co mají zvíře evidentně zvíře není v pořádku a oni se ptají zda je nutné jít na veterinu. Já jela večer o víkendu na pohotovost s měsíčním kotětem jen protože bylo tak nějak apatické oproti sourozencům nakonec bylo jen trochu podchlazené a to byli vedra nad 30 stupnu zaplatila jsem prohlídku a jela domu drželi jsem kočičku v teple a je to ted už rošták jela jsem s ní pro svůj klid raději zaplatit prohlídku a nic nezanedbata mít klid na duši a pak nelitovat, že kdybych jela mohla žít a podobně. ZA to mě pár stovek nestojí. prostě pokud se mi něco nezdá jdu měli jsme průjem 9. den březosti neriskovala jsem to a hned odpoledne jsem šla dostala nějakou injekci, že víc nemůže když je březí, ale hned se to upravilo a byl klid prostě neriskuji já jsi ji koupila mám ji jako člena rodiny a když jsi nejsem jistá tak jsou doktoři.
To je jakoby se někdo ptal moje dítě se třese co mu asi je? Máme jít k dotorovi? No sakra, že se určitě tak to neptají a letí k doktorovi ale co však kočka se z toho sama vylíže však má 9 životů NE? Tak at se snaží přeci nebudem plati zbytečně veta.

9.2.2017 21:14
Machyska

XXX.XXX.252.23

Bez diskuze, ihned veterinář.

Také mám polovenkovní kočky, a pokud např. jen trochu kulhají na nožku, nebo se děje cokoliv, co není obvyklé, tak klušu k doktorovi. Vždy je lepší řešit problém v začátku, než ho nechat rozjet, pak je to i dražší.

Nečekejte a nechte ho pořádně vyšetřit.

9.2.2017 21:38
Bejina

XXX.XXX.112.69

Velmi nerada bych někdy od veterináře uslyšela větu: "Proč jste nepřišli dřív!"... proto raději jdu k veterináři zavčas, abych si pak nemusela vyčítat, že jsem něco zanedbala...

...takže určitě nečekejte a kocourka nechejte vyšetřit...

10.2.2017 06:55
joanne.s

XXX.XXX.41.2

Apertrais: Jak je kocourkovi?

10.2.2017 08:26
Janaaa

XXX.XXX.226.2

Tohle nemůžu číst, nechápu, proč s kočkou nejedete k veterináři, i když je venkovní?Venku jsou mrazy, třeba se potřebuje vyléčit v teple.

Janae

10.2.2017 09:36
Janae

XXX.XXX.197.12

Janaaa napsal(a):
Tohle nemůžu číst, nechápu, proč s kočkou nejedete k veterináři, i když je venkovní?Venku jsou mrazy, třeba se potřebuje vyléčit v teple.

Řekla bych, že zakladatel/ka trolí a dost se nad tím baví.

Nebo je to jedna z těch, co krmí nějakou kočku na zahradě, občas se s ní pomazlí, ale jinak je jí kočka ukradená. Teď histerčí kvůli ptačí chřipce, kdyby ptáků nebylo, maximálně přenese kočku do stodoly a nechá jí v klidu chcípnou.
Veškeré rady a moralizování je zde zbytečné.

evan

10.2.2017 11:30
evan

XXX.XXX.32.176

Janae napsal(a):
Řekla bych, že zakladatel/ka trolí a dost se nad tím baví.

Nebo je to jedna z těch, co krmí nějakou kočku na zahradě, občas se s ní pomazlí, ale jinak je jí kočka ukradená. Teď histerčí kvůli ptačí chřipce, kdyby ptáků nebylo, maximálně přenese kočku do stodoly a nechá jí v klidu chcípnou.
Veškeré rady a moralizování je zde zbytečné.

Souhlas, v dotazu nebylo vůbec zmíněné, že by chtěla té kočce pomoct, jen že se obává ptačí chřipky. po doporučení návštěvy veteriny se už jen snaží sehnat různé argumenty pro to tam nejít.

Takže možná neexistuje karma, ale rozhodně děti odkoukávají chování od rodičů, takže za x let na nějakém lékařském fóru bude možná dotaz od jejího dítěte "proč se moje matka třese - v našem kraji řádí soví mor a zajímá mě akorát jestli to od ní nemůžu chytit".

Janae

10.2.2017 13:14
Janae

XXX.XXX.197.12

evan napsal(a):
Souhlas, v dotazu nebylo vůbec zmíněné, že by chtěla té kočce pomoct, jen že se obává ptačí chřipky. po doporučení návštěvy veteriny se už jen snaží sehnat různé argumenty pro to tam nejít.

Takže možná neexistuje karma, ale rozhodně děti odkoukávají chování od rodičů, takže za x let na nějakém lékařském fóru bude možná dotaz od jejího dítěte "proč se moje matka třese - v našem kraji řádí soví mor a zajímá mě akorát jestli to od ní nemůžu chytit".

Já vím jak kočce pomoci.

Ano, kočky můžou dostat ptačí chřipku, je potřeba jí donést veterináři na vyšetření a on vám řekne jak dál.

Přidejte reakci

Přidat smajlík