Dovoz kotěte z Ukrajiny

Přidejte téma
Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
14.11.2019 12:05
Weisinka

XXX.XXX.245.229

Dobrý den, mám možná hloupý dotaz.. po snaze najít v inzercích na internetu nového kočičího člena rodiny, jsem narazila na inzerát kdy rodina z Ukrajiny prodává koťata Mainské mývalí kočky, s pp. Po bližším zkoumání a pár e-mailech jsem se dozvěděla že cena koťat je jen 5000 korun, a to jen jako náklady na přepravu koťátka k nám do republiky..
A jakožto člověk, který si nikdy nenechal ze zahraničí dovézt ani oblečení, natož živou kočičku, mě zajímá zda s tím má někdo tady zkušenosti - clo, poplatky, jejich výše a povinnosti s tím spojené? Zajímá mě každý detail, děkuji za případné odpovědi ☺️

14.11.2019 12:28
Tenurri

XXX.XXX.169.145

Podvod...neuvidíte nikdy kočku, ani vaše peníze...
Proč by vám měl někdo dávat zadarmo kočku s PP a nechat si zaplatit jen cestu? Chovatelé nejsou charita. Jenže bohužel jim na tohle spousta lidí naletí, protože už vidí jak krásně ušetří za špičkové zvíře...děje se to u všech zvířat...pošlete peníze, pak vám najednou přijde email, že potřebují poslat ještě víc a jelikož jste do toho už peníze vrazila, tak jim pošlete teda zbytek, který požadují...Najednou je 10k pryč a kočka žádná ...

V ČR je spousta chovatelských stanic...když budete hledat, tak za těch 8 - 10k seženete mainské kotě s rodokmenem...

Přidejte reakci

Přidat smajlík