Britská koťátka s PP
Prodám Britskou krátkosrstou kočku - Naše chovatelská stanice nabízí k reze...
22000 KčGabinaP
XXX.XXX.189.151
Dobrý den,
už nevím co.
Lily je 10 let, poslední rok si enormě vylizuje srst.
Máme za sebou několikanásobné vyšetření srsti, vyšetření na bakterie a plísně, zkontrolovanou krev, sono a nevím co všechno.
Máme za sebou léčbu 2 měsíce cyklosporinové kapky, bez efektu, vysazení krůtího masa, nyní jsme druhý týden na kompletní dietě pro vyloučení alergií (Royal Canin hypoalergenic).
Kočka se mazlí, hraje si, chodí na záchod, pije i jí, žádné změny v chování. Až na to, že je vylízaná a střídavě má akné na bradě. (Máme kovové misky, denně vymývané).
Nestěhovali jsme se, není nikdo nový v rodině, ani nábytek se neměnil či nestěhoval. V lednu tohoto roku už jsme měli nasazasená antibiotika, protože se vylízala tak, že si vytvořila zánět se strupy. To nyní nemá, ale i tak, jak ji mohu pomoct? Aktuální foto přikládám. Prosím, věděl by někdo?
Dobrý den,
možná by pomohlo vyměnit misky za keramické. Kdysi jsem někde četla, že se z nerezových může něco uvolňovat.
Náš kocour se takhle jednou vylízal na břiše, když měl blechy. Nohu si ale nelízal.
Nevím, jak často s tímto problémem jezdíte na veterinu, jestli jí to taky nestresuje.
Kočičku máte moc hezkou, držím pěsti.