Hárání x zánět dělohy

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

5.8.2012 08:23
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.144.26

Dobrý den, chtěla bych se optat, pokud vám začne hárat fena má nateklou přesku ještě před háráním, nebo nateče v průběhu hárání? Dnes mi fena začala hárat (snad), ale překvapilo mě, že není nateklá a nebo spíš si už nevybavuju, zda bývá nateklá hned v počátkusmajlík Zatím jí normálně, víc taky nepije, chování má běžné, tak se mi hned nechce lítat na sono - v podstatě by i hárat už měla a ani to není, že by třeba před měsícem hárala, na co by "nasedal" zánět. Avšak krev je taková tmavší a nepžijde mi to uplně typické.

Neregistrovaný uživatel

5.8.2012 08:38
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.101.35

Některá má nateklou přezku třeba měsíc před hádáním, jiné nateče až při hárání. Je to individuální.

Neregistrovaný uživatel

6.8.2012 08:34
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.115.136

měla mi hárat fena a místo toho měla zánět dělohy. Krev nebyla krev ale hnis (a smrděl). Barva hodně tmavá až jako by vínová. Fena polehávala, byla skleslá a nechtěla žrát

Neregistrovaný uživatel

6.8.2012 08:54
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.144.26

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
měla mi hárat fena a místo toho měla zánět dělohy. Krev nebyla krev ale hnis (a smrděl). Barva hodně tmavá až jako by vínová. Fena polehávala, byla skleslá a nechtěla žrát

No, počkám do středy. Hnis z ní nejde - to jsem už kontrolovala a ani to co z ní jde nijak nezapáchá. Barva je pořád tmavá, ale je toho hrozně malinko, tak to může být i od toho, jak to je v ní dýl než to vyteče. Pokud se do středy nějak "nerozteče", tak půjdeme na sono. Je hravá, žere dobře, víc nepije - chová se jinak prostě normálně, jen se mi nezdá to, že není naběhlá a je toho málo.

Neregistrovaný uživatel

7.8.2012 16:56
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.30

Naše fena měla zájem dělohy, bylo to viditelné na první pohled, tekl z ní hnis, bylo vidět, že ji bolí břicho, spíš ležela než stála..určitě byste to poznala.

Neregistrovaný uživatel

7.8.2012 17:20
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.213.108

Nase taky mela zanet. Zacla "harat" po harani, tudiz sem okamzite pojala podezreni a hlavne je to opravdu znat na chovani psa.. Sli jsme okamzite na veterinu a fenu museli nechat vykastrovat. Mela silny zanet, ktery by pry vet nevylecil. A to jsme sli opravdu hned, na nic jsem necekali. Ale uz je to radka let, zhruba 10, tak dnes uz je to mozna s lecbou jine, nevim, psa uz zadneho bohuzel nemam..

Neregistrovaný uživatel

7.8.2012 17:50
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.224.4

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Nase taky mela zanet. Zacla "harat" po harani, tudiz sem okamzite pojala podezreni a hlavne je to opravdu znat na chovani psa.. Sli jsme okamzite na veterinu a fenu museli nechat vykastrovat. Mela silny zanet, ktery by pry vet nevylecil. A to jsme sli opravdu hned, na nic jsem necekali. Ale uz je to radka let, zhruba 10, tak dnes uz je to mozna s lecbou jine, nevim, psa uz zadneho bohuzel nemam..

Dneska je to s léčbou stejné jako před 10 lety, jen se musí nasadit silná antibiotika hned a něco na vypuzení zánětu z dělohy, pokud nevytéhá sám. Vyléčit jde, ale musí se začít hned. Ještě jsem nikdy žádnou fenu co měla zánět nemusel nechat kastrovat ani žádná nikdy na zánět dělohy neuhynula. Tož asi tak . :-)

23.3.2017 16:47
Labradorka Lendy

XXX.XXX.252.58

Dobrý den, možná už se mi tady nikdo neozve, ale potřebovala bych nutně sehnat pána, který dával příspěvek -že se zánět dá vyléčit pomocí antibiotik a že žádná fena mu na zánět dělohy neumřela.Prosím ozvěte se mi na email-lendy007@seznam.cz jestli si vzpomínáte na název antibiotik.Děkuji Lenka...moc prosím...

23.3.2017 17:59
orionka

XXX.XXX.234.108

Promiňte mi poznámku, ale určitě bych spoléhala spíš na veterináře, než na anonymního pána z r.2012. Léčit zánět dělohy "po domácku" je opravdu o ústa, k sepsi může být jen krůček.

23.3.2017 18:01
Zrzavci

XXX.XXX.174.104

orionka napsal(a):
Promiňte mi poznámku, ale určitě bych spoléhala spíš na veterináře, než na anonymního pána z r.2012. Léčit zánět dělohy "po domácku" je opravdu o ústa, k sepsi může být jen krůček.

Tipuju si, že slečně jde čistě jen o název těch ATB, se kterými má pán tak dobrý zkušenosti, aby je mohla navrhnout v rámci léčby. nemyslím, že by to léčila podomácku, navíc, jak by se asi tak bez předpisu k těm lékům dostala.

23.3.2017 18:17
orionka

XXX.XXX.234.108

Zrzavci napsal(a):
Tipuju si, že slečně jde čistě jen o název těch ATB, se kterými má pán tak dobrý zkušenosti, aby je mohla navrhnout v rámci léčby. nemyslím, že by to léčila podomácku, navíc, jak by se asi tak bez předpisu k těm lékům dostala.

Snad máte pravdu. Jinak když budete znát název, napíše vám patřičná antibiotika i zubař. A ještě budou na předpis možná úplně bez doplatku.

Missisnicole

12.9.2019 00:14
Missisnicole

XXX.XXX.112.186

Kolik pak je fence let??

12.9.2019 09:47
Inspektor Pišišvor

XXX.XXX.197.228

Missisnicole napsal(a):
Kolik pak je fence let??

podle toho, na kterou část diskuze reagujete - pokud na zadavatelku, tak je fence o 7 let víc, než jí bylo, když její panička psala dotaz, ale jestli na tu druhou, tak ta je je starší jen o 2,5 roku, než v době dotazu

Přidejte reakci

Přidat smajlík