Divné chování psa v noci

Přidejte téma
Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

25.2.2013 11:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.178.12

Dobrý den, máme 11.měsíční fenku shih-tzu a už podruhé se nám stalo, že začala zvláštně "vyvádět" v noci. Když si třeba na mě lehne tak jde velmi dobře slyšet, že tak zvláštně škytá (ale není to to pravé škytání, které vychází z břicha), prostě jenom jakoby škytá v krku/puse (jestli se to tak dá nazvat) a pořád na prázdno polyká. Navíc se chvílemi jakoby nekontrolovaně tře čumákem o prostěradlo, polštář nebo deku. Jakoby něco měla na chlupech, případně v očích a chtěla si to otřít. Jenže nic na sobě nemá. Vždycky je to jen v noci. Nevíte, prosím, co by to mohlo být?

Neregistrovaný uživatel

25.2.2013 11:19
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.81.225

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Dobrý den, máme 11.měsíční fenku shih-tzu a už podruhé se nám stalo, že začala zvláštně "vyvádět" v noci. Když si třeba na mě lehne tak jde velmi dobře slyšet, že tak zvláštně škytá (ale není to to pravé škytání, které vychází z břicha), prostě jenom jakoby škytá v krku/puse (jestli se to tak dá nazvat) a pořád na prázdno polyká. Navíc se chvílemi jakoby nekontrolovaně tře čumákem o prostěradlo, polštář nebo deku. Jakoby něco měla na chlupech, případně v očích a chtěla si to otřít. Jenže nic na sobě nemá. Vždycky je to jen v noci. Nevíte, prosím, co by to mohlo být?

A není to popotahování a následné polykání hlenů? Pes se nemůže vysmrkat, když mu teče nudle a tak, když to nejde ven tak to jde dovnitř...

Neregistrovaný uživatel

25.2.2013 11:33
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.178.12

A není to popotahování a následné polykání hlenů? Pes se nemůže vysmrkat, když mu teče nudle a tak, když to nejde ven tak to jde dovnitř...

Tak tohle mě vážně nenapadlo, snad máte pravdu a není to nic vážnějšího. Díky smajlík

Neregistrovaný uživatel

25.2.2013 11:35
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.0.70

Já u psa jednou pozorovala spíše takové škytavé dýchání křížené s pískotem rozvrzaných dveří nebo divné pískání na píšťalku. Vím tedy jen o jedné noci a nevím o tom, že by kdy psovi něco bylo, řekla bych, že je to jak u nás, taky čas od času někdo vydá zvláštní zvuky ze spaní.

Neregistrovaný uživatel

25.2.2013 11:40
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.27.102

Dělá mi to pes teď taky, je prostě zahleněný. Dávám jí jitrocelový sirup a pomáhá to.

Neregistrovaný uživatel

25.2.2013 11:40
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.27.102

Dělá mi to pes teď taky, je prostě zahleněný. Dávám jí jitrocelový sirup a pomáhá to.

Neregistrovaný uživatel

25.2.2013 11:43
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.184.14

Já u psa jednou pozorovala spíše takové škytavé dýchání křížené s pískotem rozvrzaných dveří nebo divné pískání na píšťalku. Vím tedy jen o jedné noci a nevím o tom, že by kdy psovi něco bylo, řekla bych, že je to jak u nás, taky čas od času někdo vydá zvláštní zvuky ze spaní.

Tak takovéhle zvuky nám dělá štěně, když má nějaký živý sen. Případně k tomu ještě poňafává a škube sebou.

Neregistrovaný uživatel

25.2.2013 12:17
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.178.12

Tak takovéhle zvuky nám dělá štěně, když má nějaký živý sen. Případně k tomu ještě poňafává a škube sebou.

Zad.: Ano, tohle samozřejmě dělá taky, ale popisovaná situace je trochu něco jiného, když má sny tak to poznám. Ale asi to opravdu budou ty hleny.

Anonymousmouse

4.1.2020 07:33
Anonymousmouse

XXX.XXX.9.222

Presne tohle mi dela sestileta fenka kooikerhondje posledni cca ctvrtrok. Dost me tim i budi. Pres den ty zvuky nevydava. Divne...

Přidejte reakci

Přidat smajlík