Rozhodčí Matyáš Jaroslav, SK

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

26.6.2013 15:18
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.196.16

jedeme opět po 20ti letech na MV, posuzuje naše plemeno p. Matyáš ze SK, jaký je jeho přístup? děkuji Ilona

Neregistrovaný uživatel

26.6.2013 17:19
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.98.20

Měli jsme ho jednou, byl moc hodný, klidný, psa si sám prohlédl, měla jsem pocit, že se mu líbí mohutnější psi. Zase bych k němu šla.

Neregistrovaný uživatel

27.6.2013 07:38
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.196.16

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Měli jsme ho jednou, byl moc hodný, klidný, psa si sám prohlédl, měla jsem pocit, že se mu líbí mohutnější psi. Zase bych k němu šla.

děkuji Ilona

Neregistrovaný uživatel

27.6.2013 09:38
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.238.73

Je prijemny, byl i vtipny k veci - a ano, ma rad vylozene mohutne jedince. Obcas posuzuje i mala plemena , ale je videt, ze ta velka ho berou vice. Videla jsem ho na Klubovce Leonku a to si vylozene uzival.

Neregistrovaný uživatel

27.6.2013 09:41
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.196.16

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Je prijemny, byl i vtipny k veci - a ano, ma rad vylozene mohutne jedince. Obcas posuzuje i mala plemena , ale je videt, ze ta velka ho berou vice. Videla jsem ho na Klubovce Leonku a to si vylozene uzival.

Tak to abych tu naši stafku do července hezky vykrmila Ilona

Neregistrovaný uživatel

27.6.2013 09:49
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.136.28

Ne tlusté - mohutné.

Neregistrovaný uživatel

27.6.2013 09:50
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.196.16

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Ne tlusté - mohutné.

Jsem si dělala srandu....

Neregistrovaný uživatel

27.6.2013 10:02
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.136.28

Já vím. Nám tedy řekl, že je pes krásné mohutné kostry, ale že by mohl trochu zhubnout, takže asi tak.

Neregistrovaný uživatel

27.6.2013 10:19
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.196.16

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Já vím. Nám tedy řekl, že je pes krásné mohutné kostry, ale že by mohl trochu zhubnout, takže asi tak.

děkuji za reference, dám sem pak vědět po výstavě svoji zkušenost pro ostatní, Ilona

Jitka97

16.5.2019 22:30
Jitka97

XXX.XXX.174.92

Uf, teď jsem si oddychla, když čtu komentáře 😂 budeme u něj s sheltiemi v kruhu prvně, na KV, a vypadá to zatím nadějně, koukám 😊

17.5.2019 06:41
sisi58

XXX.XXX.191.1

Jitka97 napsal(a):
Uf, teď jsem si oddychla, když čtu komentáře 😂 budeme u něj s sheltiemi v kruhu prvně, na KV, a vypadá to zatím nadějně, koukám 😊

Za 6 let se mohl úplně změnit. Ne, že bych Vám to přála.

Přidejte reakci

Přidat smajlík