Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.

Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod).

iFauna.cz » Diskuze » Psi »

Pocuravani

daante
Autor
Dobry den, chtela bych se zeptat v kolika mesicich vam pes vydrzel necurat do te doby nez jste se vratili z prace? U me je to asi 9 hodin
Nikdy nevydrží.
Jede jak je zvyklý.
Kdy a kde ho to napadne
.
No ještě jsem si to u žádného psa nezapamatovala...nepamatuju si ani, kdy jsme přestali s nočním venčením...ale u nás byl pes takhle dlouho sám pouze vyjímečně, většinou jsme měli v průběhu dne zařízené alespoň jedno vyvenčení, buď zajistil děda s bábi a nebo děti...
daante
aktevi
Autor
9 hodin necikat ? Skuste vydrzat vy ! Uz tu bolo vela tem o tom kolko psik ma vydrzat necikat, nechcem to zase rozoberat ale toto je nepredstavitelne. Pes moze mat neskor problemy s ladvinami, mechurom, kamenmi, zavodnovanim. Potom tu budete vyplakavat, ze psik sa vam doma zacal pocikavat. Nehovoriac o tom, ze trpi. Minimalne 3-4-5 x POCAS DNA musi cikat. Ale pocas dna ! Nie rano a potom idete vecer este 2x von. Pocas dna !
Dobrý den, bezesporu záleží na tom, o jak starého a jak chovaného pejska se jedná. Můj dnes 12 -letý malý knírač se doma nikdy nepočůral. Zpočátku jsme vstávali ve chvíli, kdy se zavrtěl, dnes, pokud venku prší, mám problém ho probudit i po 12 hodinách. Doprovází mne každý den do práce, takže vstávat musí, ale o víkendu se zřejmě řídí počasím
niiki
Autor
Ahoj, dokud byla malá, chodila poctivě na podložky (pryč bývám i 10h) a někdy kolem 5. měsíce sama od sebe přestala a vydržela.

Přidat reakci

! Doporučujeme se před přidáním prvního příspěvku zaregistrovat nebo se přihlásit na již vytvořený profil.

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
Jsem Váš Chovatel
A nabízím nejvýhodnější ceny na krmiva pro psy. Ještě větší slevy pro mé stálé zákazníky + doprava zdarma po celé ČR.
KURNÍKY, BOUDY, KRÁLÍKÁRNY, KOTCE aj...
ZATEPLENÉ kurníky,boudy,králíkárny,zahradní domky aj. DOPRAVA po celé ČR
Immuneregen (Immunovet)
Přípravky pro výrazné posílení imunity. Nyní za výhodné ceny.
OBCHOD-RYBARENI.CZ
Rybářské potřeby, prodejna a e-shop se spoustou akčních nabídek pro rybáře. Slevový program, doprava zdarma.