Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.

Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod).

iFauna.cz » Diskuze » Psi »

Boule na ťapce pod polštářkem psa

Dobrý den, potřeboval bych poradit o co se jedna a co dělat. objevila se Boule na ťapce pod polštářkem psa už dlouho jsme si říkal že se něco děje. Začal se divně chovat není tak aktivní jak před tím, poté jsem šel na procházku ze psem vyvenčit.. a jak šel tak se mu poprvé podlomila noha myslel jsem že jen zakopl protože jsem viděl jen jak letěl na zem. Ale ještě v ten den se to stálo znova ale to už jsem viděl cely.. nemá sílu v té noze. A dnes jsem objevil tu boulí jak si ji lízal.. budu rád za každé odpovědí. Přidávám zde fotku jde to tam špatně vidět je to jak hledat rozdíly na obrázku je tam pouze jen jeden rozdíl.
Asi to bude chtít veterináře, ne?
Tak to jasný ale výpada to až na pondělí..
DavidosCZ napsal(a):
Tak to jasný ale výpada to až na pondělí..
No a co teda chcete?

podle obrázku vám to nikdo neurčí ani nevyléčí. může to být cizí těleso - osina stejně tak jako nějaký strašný kostižravý nádor.
Běžte k veterináři a nechejte udělat pořádné rozbory. Nenechejte se uchlácholit nějakým odhadem veta bez vyšetření.

Nám tvrdili, že pes má výrustky na páteři a dysplazku, proto se mu podlamují zadní nohy...skutečnost byla úplně jiná
.

Přidat reakci

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
Odolné pelíšky pro psy
Kvalitní a odolné pelechy pro psy, vhodné pro všechna psí plemena, včetně plemen obřích.
Picobanda - Originální věci pro pejskaře!
Trička, hrnečky, polštáře a mnohem víc! Originální a moderní design více než 60 plemen! Najdi si to své!
Zažívání, tlusté střevo, imunita
Veterinární produkt Probiovet obnovuje střevní mikroflóru. Řeší zažívací problémy a posiluje obranyschopnost.
Krmiva za nejlepší ceny
Chcete ušetřit za granule pro Vaše pejsky? Koukněte na naše ceny a už jinde nakupovat chtít nebudete. Doprava ZDARMA!