Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.

Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod).

iFauna.cz » Diskuze » Psi »

Běhá za kočkama

sicek
Autor
Dobrý den.Moje štěndo běhá za kočkama a když se ho snažím přivolat, tak mě prostě nevnímá.Jak uvidí kočku běžet, tak se za ní rozeběhne.Když je ta kočka v klidu a pes jí nezajímá, tak jí nechá být, ale to, že běží ho prostě vyprovokuje ke hře.Štve mě, že se mnou nenechá přivolat, ale také se bojím toho, že při tom vběhne pod auto.Jsem z vesnice, takže je tu koček dost.Snažím se co nejdřív dát psa na vodítko, když kočku zahlédnu, ale někdy ji pes zahlédne dřív než já.Jak ho to odnaučit?Stačí vylepšit přivolání?Moc děkuji za vaše odpovědi.
sicek napsal(a):
Dobrý den.Moje štěndo běhá za kočkama a když se ho snažím přivolat, tak mě prostě nevnímá.Jak uvidí kočku běžet, tak se za ní rozeběhne.Když je ta kočka v klidu a pes jí nezajímá, tak jí nechá být, ale to, že běží ho prostě vyprovokuje ke hře.Štve mě, že se mnou nenechá přivolat, ale také se bojím toho, že při tom vběhne pod auto.Jsem z vesnice, takže je tu koček dost.Snažím se co nejdřív dát psa na vodítko, když kočku zahlédnu, ale někdy ji pes zahlédne dřív než já.Jak ho to odnaučit?Stačí vylepšit přivolání?Moc děkuji za vaše odpovědi.
Naučit přivolání a vodit zatím na stopovačce. Jemně, bez cukání a a určitě nepřipínat stopovačku na stahovací a úzké obojky.
sicek
Autor
Scylla:Děkuji za radu, určitě vyzkouším.

Přidat reakci

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
ShopForPets.cz
Obchod pro domácí mazlíčky. SLEVA při registraci. DOPRAVA ZDARMA a další výhody. Tak neváhej a navštiv nás :)
KURNÍKY, BOUDY, KRÁLÍKÁRNY, KOTCE aj...
ZATEPLENÉ kurníky,boudy,králíkárny,zahradní domky aj. DOPRAVA po celé ČR
Zažívání, tlusté střevo, imunita
Veterinární produkt Probiovet obnovuje střevní mikroflóru. Řeší zažívací problémy a posiluje obranyschopnost.
Jsem Váš Chovatel
A nabízím nejvýhodnější ceny na krmiva pro psy. Ještě větší slevy pro mé stálé zákazníky + doprava zdarma po celé ČR.