Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.

Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod).

iFauna.cz » Diskuze » Psi »

Výstava a očkování proti psince

Jedu na druhou výstavu (krajská výstava) a teď jsem si všimla, že v podmínkách je kromě očkování proti vzteklině i očkování proti psince, parvoviróze a leptospiróze. Mojí blbostí mám tohle očkovaní propadlé ( o 2 dny). Myslíte že mě na výstavu vůbec nepustí ?
(očkování proti vzteklině mám na 2 roky ).
pavuska napsal(a):
Jedu na druhou výstavu (krajská výstava) a teď jsem si všimla, že v podmínkách je kromě očkování proti vzteklině i očkování proti psince, parvoviróze a leptospiróze. Mojí blbostí mám tohle očkovaní propadlé ( o 2 dny). Myslíte že mě na výstavu vůbec nepustí ?
(očkování proti vzteklině mám na 2 roky ).
Asi ne, ale tak je čtvrtek - to se snad ještě dá zajít na veterinu, a psa doočkovat
inspektor pišišvor napsal(a):
Asi ne, ale tak je čtvrtek - to se snad ještě dá zajít na veterinu, a psa doočkovat
Chyba, vakcinace je platná po 15ti dnech.
jahodapavel napsal(a):
Moc děkuji za odpověď...já s ní dnes jedu k veterináři, tak se zeptám. Na té první výstavě ani nechtěli vidět očkovák, tak přeci jen nechci jet 80km a pak by nás tam ani neoustili
.
jahodapavel napsal(a):
To se týká primovakcinace, ne revakcinace u proočkovaného psa.
inspektor pišišvor napsal(a):
To se týká primovakcinace, ne revakcinace u proočkovaného psa.
Jestliže propadla, tak se jedná o primovakcinaci.
jahodapavel napsal(a):
Jestliže propadla, tak se jedná o primovakcinaci.
Jestliže "propadla" o dva dny, fakt nejedná.
Zeptej se veta jestli ti tam nenapíše datum o 2 dny dřív kvůli výstavě... A budeš mít klid.
Tak paní veterinářka ji přeočkovala a v očkováku je datum kdy vakcinace končila, tak snad nás tam půstí...děkuji za názory a příště to budu hlídat
Neregistrovaný uživatel
Autor
Pustí vás tam, v životě na žádné výstavě na mě nechtěli vidět očkovací průkaz.
habe napsal(a):
Pustí vás tam, v životě na žádné výstavě na mě nechtěli vidět očkovací průkaz.
Já byla na klubové výstavě, tak očkovák prohlíželi, ale jen vzteklinu.
Psinka nebyla v podmínkách, tak mě to teď právě překvapilo.
Nas Teda kontrolovali na všech výstavách.
Tedysek napsal(a):
Nas Teda kontrolovali na všech výstavách.
I teď, cca poslední dva, tři roky?
Mám totiž taktéž zkušenost, že očkování se už nějakou dobu nekontroluje. Vyjma Prahy a Boleslavi teda. smajlík
Mně kontrolovali jen na klubovce a jedné krajské, nikde jinde jsem se s tím nesetkala ani na národce/mezinárodce. Možá to bude i tím, že mám plemeno na konci abecedy a jezdím až ke konci výstavy.
Neregistrovaný uživatel
Autor
Ne, já vždycky jezdím brzo, mezi prvními. Nikdy očkovák nikdo vidět nechtěl. Na zkouškách to je jiná, tam ho prohlžejí vždycky a důkladně.
Dasvo napsal(a):
Mám totiž taktéž zkušenost, že očkování se už nějakou dobu nekontroluje. Vyjma Prahy a Boleslavi teda. smajlík
Jj na klubovce jsme byli rok a půl zpět jinak je to 4r zpět.
Dasvo napsal(a):
Já byla pred14 dny v Tullnu, a tam očkováky kontrolovali, ale poslední cca 2 roky na mezinárodkách v ČR nekontrolovali. Směrodatné je ale to, co má pořadatel v propozicích - vet. přejímka už sice není povinná, ale pořadatel ji provádět smí, pokud chce.
Jinak i u těch mezinárodek kde není přejímka, tak běhají po pavilonech se čtečkou, a namátkově kontrolují psům čipy + očkováky (v Brně pravidelně), takže je lepší mít to v pořádku

Přidat reakci

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
Krmiva za nejlepší ceny
Chcete ušetřit za granule pro Vaše pejsky? Koukněte na naše ceny a už jinde nakupovat chtít nebudete. Doprava ZDARMA!
Pro zlepšení pokožky a kvalitní osrstění
Vysoce kvalitní rostlinné a živočišné oleje, pro všechny kategorie psů a koček. Do 31.12 DOPRAVA ZDARMA.
Zažívání, tlusté střevo, imunita
Veterinární produkt Probiovet obnovuje střevní mikroflóru. Řeší zažívací problémy a posiluje obranyschopnost.
Hafana.cz - moderní potřeby pro psy
Jsme moderní e-shop s netradičními oblečky, hračkami, obojky a spoustu dalších příslušenství. Přesvědčte se sami ;-)