Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.

Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod).

iFauna.cz » Diskuze » Psi »

Důsledné provádění cviků

Potřebovala bych naučit psa aby prováděl cviky jako například podávání pacek, otočky, k noze a podobné v klidu a důsledně...
Zkoušela jsem na mluvit úplně v klidu a neutrálně, odměňovat jen když se opravdu uklidní. Procvičovali jsme to pravidelně ale pořád cvičí tím stylem aby to bylo co nejrychleji a mohla dělat něco dalšího. Není to tak že by jí to nebavilo, jí to právě baví až moc
A ví jak cvik vypadá správně?Učila jste postupně nebo jako celek?
Musíte být důsledná vy..Odměnit až je cvik v porádku.
Mozna psa nejdrive unavit necim, nez delat cviky.

uz se mi taky stalo, ze misto twist jako otocky pes samym nadsenim udelal prakticky salto, ze mi dela kombo lehni-sudy-bok-pac-twist-cokoliv jen mi dej ten pamlsek, aniz bych neco rekla.

Ja proste casto rikam NE a nutim ji to delat tak casto, nez to udela spravne, i kdybych ji mela korigovat trochu rukou. A mezitim chvilku posedet, at zklidni hormon :).
Tak to naštěstí nedělá. Ví že musí udělat jen cvik který jí řeknu a nikdy jí neprojde něco jiného takže s tím problémy nemám.
Jen jde prostě do všeho až moc.
ketlin napsal(a):
Musíte být důsledná vy..Odměnit až je cvik v porádku.
Ale to by v tomto případě znamenalo dělat ten cvik do doby dokud jí to nepřestane bavit.

Přidat reakci

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
Trávení, játra, žlučník, metabolismus
Veterinární produkt Regavet harmonizuje játra a žlučník. Řeší trávicí problémy. Pomáhá při alergiích či ekzémech.
Taste of the Wild
Výhodná balení granulí Taste of the Wild v našem eshopu. SLEVA po registraci až 8%. Navštivte náš eshop.
Infekce, záněty, imunita, průjem
Veterinární produkt Imunovet s přirozenými antibiotickými účinky. Podporuje krvetvorbu a hojí všechny druhy ran.
Paštiky 100g kočky a 150g psi AKCE
Nabízíme Rakouské paštiky za skvělé ceny v akci ! 100g kočky, 150g psi.