Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.

Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod).

iFauna.cz » Diskuze » Psi »

Výměna zubů

Dobrý den,
prosím o informaci, jak probíhá výměna zubů u psů. Je možné, že je kvůli tomu pes "přepadlý"? Může je to bolet stejně jako lidi?
Náš pejsek (5měs, velké plemeno) je už 3 dny takový přepadlý, dle veteriny je zdravý jak řípa, ale prostě není ve své kůži. Pátrám proč a tak mě napadly zuby. Má komplet mléčný chrup a zdá se mi, že už se mu pár zubů kýve.
Díky za vaše zkušenosti.
Čajda napsal(a):
Dobrý den,
prosím o informaci, jak probíhá výměna zubů u psů. Je možné, že je kvůli tomu pes "přepadlý"? Může je to bolet stejně jako lidi?
Náš pejsek (5měs, velké plemeno) je už 3 dny takový přepadlý, dle veteriny je zdravý jak řípa, ale prostě není ve své kůži. Pátrám proč a tak mě napadly zuby. Má komplet mléčný chrup a zdá se mi, že už se mu pár zubů kýve.
Díky za vaše zkušenosti.
V 5ti měsících pes nemůže mít kompletní mléčný chrup - v tomto věku už má být téměř přezubený.

Přidat reakci

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
Jsem Váš Chovatel
A nabízím nejvýhodnější ceny na krmiva pro psy. Ještě větší slevy pro mé stálé zákazníky + doprava zdarma po celé ČR.
Hafana.cz - moderní potřeby pro psy
Jsme moderní e-shop s netradičními oblečky, hračkami, obojky a spoustu dalších příslušenství. Přesvědčte se sami ;-)
Infekce, záněty, imunita, průjem
Veterinární produkt Imunovet s přirozenými antibiotickými účinky. Podporuje krvetvorbu a hojí všechny druhy ran.
Jsem VÁŠ CHOVATEL
Granule pro psy nejvyšší kvality za super ceny. Nejlepší ceny pro mé registrované zákazníky. Nevěříte?! Přesvědčte se!