Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.

Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod).

iFauna.cz » Diskuse » Psi »

Granule Yoggies nebo Markus Muhle?

Krmíme Yoggies, chutnají mu a konečně má granule, po kterých tolik neprdí, ale přijde mi, že těch hnědých věcí na zahradě je docela dost. Je to způsobeno těmi laktobacily? Usnadňují trávení a vyprazdňování psa? Setrvala bych u lisování za studena. Jak jsou na tom např Markus Mehle? Ale ta cena je někde jinde, tak se chci trochu poradit. Nebo doporučili byste mi jiné toho typu? Mám CC 1,5 roku na zahradě. Děkuji.
Jo o těch Bardog jsem také četla a slyšela..
Na stránkách yoggies na zvýšenou produkci stolice upozorňují, jak se čistí střevo. S yoggies mám nejlepší zkušenost, když jedeme např. na dovolenou a nemám možnost nakupovat maso, tak je bereme. Pes je má moc rád, to samé i jejich konzervy.
Mám pes po Markus Mühle prděl hodně, neměla je ani v plné dávce, nyní bez MM sem tam večer při relaxaci na gauči pšoukně,.
Enter napsal(a):
Na stránkách yoggies na zvýšenou produkci stolice upozorňují, jak se čistí střevo. S yoggies mám nejlepší zkušenost, když jedeme např. na dovolenou a nemám možnost nakupovat maso, tak je bereme. Pes je má moc rád, to samé i jejich konzervy.
Jo, jo - výrobci jsou schopni pro prodej svých výrobků zdůvodnit naprosto vše
.
noemi napsal(a):
Jo, jo - výrobci jsou schopni pro prodej svých výrobků zdůvodnit naprosto vše
.
Jasně, beru to s rezervou, ale náš pes po nich víc nekadí a chutnají mu...

Přidat reakci

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuse.
« Zpět na výpis diskusních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
Infekce, záněty, imunita, průjem
Veterinární produkt Imunovet s přirozenými antibiotickými účinky. Podporuje krvetvorbu a hojí všechny druhy ran.
Hafana.cz - moderní potřeby pro psy
Jsme moderní e-shop s netradičními oblečky, hračkami, obojky a spoustu dalších příslušenství. Přesvědčte se sami ;-)
Jsem VÁŠ CHOVATEL
Granule pro psy nejvyšší kvality za super ceny. Nejlepší ceny pro mé registrované zákazníky. Nevěříte?! Přesvědčte se!
Kvalitní krmiva Bab´in
Nová prémiová a superprémiová krmiva pro psy Bab´in od francouzského nezávislého výrobce výrobce.