Krmivo Brit Fresh?

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
10.3.2019 20:55
LauraMackova

XXX.XXX.17.34

Ahoj všem pejskařům, máte někdo zkušenosti s Britem, konkrétně s řadou fresh? Mě na netu právě jejich granulky zaujaly, tak by mě zajímalo, jak jste s nimi (ne)spokojeni v reálu, abych věděla, jestli zakoupit nebo ne. Děkuji mockrát a přeji hezký večer.

LeaKa

11.3.2019 21:14
LeaKa

XXX.XXX.39.20

Taky by mě zajímalo, jestli je sežere i ten nejmlsnější pes, to by pak potřeboval koupit ten náš.

15.3.2019 18:05
MarieBarkova

XXX.XXX.148.68

Zdravím, já ano! Z téhle řady jedou našim fenkám nejvíc jejich krůtí s hráškem a opravdu jsme doma lepší granule doposud neměli. Dřív jsme jeli převážně na krmivech z levnějších vod a změna na tyhle Brit byla za nás rozhodně skvělý rozhodnutí :-)!

15.3.2019 18:11
Phyllobatesvittatus12

XXX.XXX.56.145

MarieBarkova napsal(a):
Zdravím, já ano! Z téhle řady jedou našim fenkám nejvíc jejich krůtí s hráškem a opravdu jsme doma lepší granule doposud neměli. Dřív jsme jeli převážně na krmivech z levnějších vod a změna na tyhle Brit byla za nás rozhodně skvělý rozhodnutí :-)!

Ale, ale.
Co jste panebože doposud kupovala za granule?
To jste si asi nikdy nečetla složení těchto granulí...

15.3.2019 18:49
PumaCZ

XXX.XXX.255.65

Phyllobatesvittatus12 napsal(a):
Ale, ale.
Co jste panebože doposud kupovala za granule?
To jste si asi nikdy nečetla složení těchto granulí...

Náhodou složení Brit Fresh nevypadá vůbec špatně a je srovnatelné i s některými granulemi "vyšší třídy". Jediné, co se mi tam nelíbí, je kuřecí tuk, ale ten mají skoro všechny granule. A za tu cenu není vůbec co řešit.

Brit Fresh Beef & Pumpkin Puppy Large Bones & Joints

čerstvé hovězí (40 %), sušené hovězí (25%), dýně (10%), kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), oves, pohanka (5%), jablka, celá cukrová řepa, lososový olej, pivovarské kvasnice, lněné semeno, kuřecí játra, kolagen, řasy, mangold (0,2%), petržel, rozmarýn (0,05%), tymián, měsíček lékařský, pampeliška, probiotika (Enterococcus faecium 1x109 CFU), glukosamin 1,700 mg/kg, chondroitin sulfát 1,300 mg/kg, frukto-oligosacharidy 220 mg/kg, β-glucany 200 mg/kg, mannan-oligosacharidy 180 mg/kg, yucca 150 mg/kg, slávka zelenoústá 100 mg/kg.

Analytické složky:

hrubý protein 27,0 %, obsah tuku 15,0 %, hrubá vláknina 2,8 %, hrubý popel 7,2 %, vlhkost 10,0 %, omega-3 0,90 %, omega-6 1,6 %, EPA (20:5 n3) 0,30 %, DHA (22:6 n3) 0,50 %, vápník 1,5 %, fosfor 1,1 %.

15.3.2019 20:46
Phyllobatesvittatus12

XXX.XXX.56.145

PumaCZ napsal(a):
Náhodou složení Brit Fresh nevypadá vůbec špatně a je srovnatelné i s některými granulemi "vyšší třídy". Jediné, co se mi tam nelíbí, je kuřecí tuk, ale ten mají skoro všechny granule. A za tu cenu není vůbec co řešit.

Brit Fresh Beef & Pumpkin Puppy Large Bones & Joints

čerstvé hovězí (40 %), sušené hovězí (25%), dýně (10%), kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), oves, pohanka (5%), jablka, celá cukrová řepa, lososový olej, pivovarské kvasnice, lněné semeno, kuřecí játra, kolagen, řasy, mangold (0,2%), petržel, rozmarýn (0,05%), tymián, měsíček lékařský, pampeliška, probiotika (Enterococcus faecium 1x109 CFU), glukosamin 1,700 mg/kg, chondroitin sulfát 1,300 mg/kg, frukto-oligosacharidy 220 mg/kg, β-glucany 200 mg/kg, mannan-oligosacharidy 180 mg/kg, yucca 150 mg/kg, slávka zelenoústá 100 mg/kg.

Analytické složky:

hrubý protein 27,0 %, obsah tuku 15,0 %, hrubá vláknina 2,8 %, hrubý popel 7,2 %, vlhkost 10,0 %, omega-3 0,90 %, omega-6 1,6 %, EPA (20:5 n3) 0,30 %, DHA (22:6 n3) 0,50 %, vápník 1,5 %, fosfor 1,1 %.

No úplně nejhorší to není, ale tak snad když někdo nemá tu možnost barfovat, tak ať alespoň kupuje co nejkvalitnější granule .

24.3.2019 20:23
DaarinaS

XXX.XXX.219.115

My zatím s pesany nezkoušeli, každopádně jsem se na ně právě pár týdnů zpět taky koukala a musím uznat, že vypadaly velice solidně. Navíc s nimi krmí známá a co jsme tak párkrát prohodily téma granulek, říkala, že jsou s pejskem spokojení, takže bych se jich určo nebála.

LeaA

13.4.2019 21:56
LeaA

XXX.XXX.39.20

Já myslím, že Brit je takový zlatý střed za rozumnou cenu.

13.4.2019 23:16
fikovnice

XXX.XXX.135.170

Je zde, prosím, někdo, kdo krmí Purizonem? Pokud ano, co těmto granulím říkáte (a vaši miláčkové)? Nejsem z těch, co extra podrobně zkoumá složení granulí. Mám Purizonky pro kočky. Ale uvažovala jsem, že bych koupila i našemu vestajovi, protože vzdálenější rodina jej fakt krmí strašnými shity. Já ty názvy ani neznám - ale jsou to různé levné marketovky. Nemyslím, že rodinu přesvědčím o nevhodnosti jejich krmení. Pes dostává občas i syrové maso, výjimečně mléčné výrobky, jako pamlsky sušené maso....ale bohužel jako základ žrádla jsou ty humusoidní marketovky. Tak jsem si říkala, že při příští objednávce kočkám bych koupila Purizon i psí.

14.4.2019 17:15
rájka999

XXX.XXX.33.214

fikovnice napsal(a):
Je zde, prosím, někdo, kdo krmí Purizonem? Pokud ano, co těmto granulím říkáte (a vaši miláčkové)? Nejsem z těch, co extra podrobně zkoumá složení granulí. Mám Purizonky pro kočky. Ale uvažovala jsem, že bych koupila i našemu vestajovi, protože vzdálenější rodina jej fakt krmí strašnými shity. Já ty názvy ani neznám - ale jsou to různé levné marketovky. Nemyslím, že rodinu přesvědčím o nevhodnosti jejich krmení. Pes dostává občas i syrové maso, výjimečně mléčné výrobky, jako pamlsky sušené maso....ale bohužel jako základ žrádla jsou ty humusoidní marketovky. Tak jsem si říkala, že při příští objednávce kočkám bych koupila Purizon i psí.

Krmí známá, ale větší psy, co vím, tak chutnají. Rozhodně bych mu je koupila nebo jakékoliv jiné, ale kvalitní.

16.4.2019 11:23
fikovnice

XXX.XXX.135.155

rájka999 napsal(a):
Krmí známá, ale větší psy, co vím, tak chutnají. Rozhodně bych mu je koupila nebo jakékoliv jiné, ale kvalitní.

Díky moc, Rájko!

16.4.2019 11:41
rájka999

XXX.XXX.33.214

fikovnice napsal(a):
Díky moc, Rájko!

Za málo

14.5.2019 12:51
Tynka99

XXX.XXX.92.43

Dobrý den, přidáváte vašim psů do granulí něco na přilepšenou? Nějaké konzervy, nebo salám? Nevím jestli je nechat jen na granulích.

14.5.2019 12:55
Sarah01

XXX.XXX.11.195

Syrový maso bez granulí

14.5.2019 13:07
PumaCZ

XXX.XXX.255.31

Tak mi to nedalo a Brit Fresh koupila na vyzkoušení, konkrétně Brit Fresh Beef & Pumpkin Puppy Large Bones & Joints. A musím říci, že zatím našemu štěndu sedí ze všeho nejvíc. Občas totiž průjmoval, ale teď na Britu má bobky jedna radost. A řekla bych, že kadí méně často a i menší objem.

14.5.2019 13:22
GAELLE

XXX.XXX.55.67

PumaCZ napsal(a):
Tak mi to nedalo a Brit Fresh koupila na vyzkoušení, konkrétně Brit Fresh Beef & Pumpkin Puppy Large Bones & Joints. A musím říci, že zatím našemu štěndu sedí ze všeho nejvíc. Občas totiž průjmoval, ale teď na Britu má bobky jedna radost. A řekla bych, že kadí méně často a i menší objem.

zkoušela jste ty Yoggies? Jinak náš pes po 9ti letech na hnusech z marketu byl s Brit Care taky spokojený, přidávali jsme mu do toho i salám, konzervy nebo kapsičky. A střídali s vařeným a syrovým masem, rýží, těstovinami. Průjem neměl nikdy a po ničem. Byl to dobrý strávník ........................

14.5.2019 13:50
PumaCZ

XXX.XXX.255.31

GAELLE napsal(a):
zkoušela jste ty Yoggies? Jinak náš pes po 9ti letech na hnusech z marketu byl s Brit Care taky spokojený, přidávali jsme mu do toho i salám, konzervy nebo kapsičky. A střídali s vařeným a syrovým masem, rýží, těstovinami. Průjem neměl nikdy a po ničem. Byl to dobrý strávník ........................

Ano, Yoggies měl také, ale měl hodně odpadu a přišlo mi, že to nebylo dostatečně natrávené. A k tomu sem tam průjem.

14.5.2019 16:57
Terven

XXX.XXX.110.147

GAELLE napsal(a):

Salám a většinu kapsiček bych též zařadila do kategorie "hnus z marketu", to je z bláta do louže.

14.5.2019 17:42
GAELLE

XXX.XXX.55.67

Terven napsal(a):
Salám a většinu kapsiček bych též zařadila do kategorie "hnus z marketu", to je z bláta do louže.

salám Brit, kapsičky a konzervy jsme dávali na cestách. Doma měl maso. Fakt ale je že kapsičky už kupovat určitě nikdy nebudu.

Přidejte reakci

Přidat smajlík